Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Nehezen hízok, szerintetek...

Nehezen hízok, szerintetek milyen tömegnövelőt vegyek?

Figyelt kérdés

Szedtem ennek a gyártónak a fehérje termékét is, meg voltam vele 100%-ig elégedve, de most nincs készleten :(


Ezt a tömegnövelőt néztem ki:

[link]


Szerintetek jó?

Igaz, új gyártó, de fehérje is jó volt, jó lesz ez is!



2013. jan. 26. 17:06
1 2
 1/16 anonim válasza:

Itt biztos megtalálod hogy melyik neked a megfelelő:


[link]

2013. jan. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

A borsófehérje miatt nem a legjobb.


Szerintem olyan tömegnövelőt vegyél amiben a fehérjetartalom több, mint 30%. Több ilyen is van, pl.: Pro nutrition gfx8, Volumass35, Jumbo prof., dymatize hi protein gainer, Vip body deluxe all in one 2.0, Isomass extreme gainer. Gaspari real mass, BSN true mass, stb..


De még inkább vegyél egy jó tejsavóproteint és ahhoz tegyél edzés után 40-50g gyors szénhidrátot, pl dextrózt, vitargo-t, supercarb fast-ot, stb.

Így reggel a zabpehelyhez is tisztán (gyors ch nélkül) tudod tenni a proteint a zabpehelyhez, illetve bármikor napközben összetett szénhidrát menjen a proteinhez. Tömegnövelőt, illetve gyors szénhidrátot csak edzés után kellene alkalmazni, mivel csak itt van célja és értelme a cukrok bevitelének. Máskor nem kellene csesztetni az inzulinrendszert.

2013. jan. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Gasparis tömegnövelő is 30%-os fehérjetartalmú 5300Ft/kg árral, illetve a jumbo prof nem éri el a 30%-ot. A legtöbb tömegnövelő agyon van cukrozva, tudom nem a legszuperebb tömegnövelő ez a premium mass, de ilyen árban nem lehet sehol sem találni hasonlót. Köszönöm a válaszokat, a 2. igen hasznos volt. (persze én hibám is, hogy nem írtam meddig akarok tömegnövelőt venni)
2013. jan. 26. 17:31
 4/16 anonim ***** válasza:

Ezzel több kifogásom is lenne:


[link]


- whey alapú protein, vagy vegyes mix (whey, casein, egg) lenne jobb megoldás a borsó protein helyett.


1 adagban ezek nagyon kevés mennyiségek!!! Tehát hiába írják hogy van, ha creatinból 3-5g/adag, HMB-ből 3g lenne az ideális......

Kreatin-Monohidrát 312 mg

HMB-CA 102 mg

Omega-3 56 mg

Taurin 45 mg

L-Karnitin 43 mg

2013. jan. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

A jumbo prof 32%-os fehérjetartalmú:

[link]


De nem ezt ajánlom, hanem külön proteint és ahhoz tegyél gyors ch-t edzés után.

2013. jan. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Minden tápkieget 100g-ra kell nézni. Tehát hiába van a scitec jumboban 50g fehérje, az csak 220g-ban van.

Melyik tömegnövelőben van 3g HMB? Valamelyik HMB-t sem látott. Abban igazad van, hogy sajnos kevés HMB, l karnitin van benne. :(

2013. jan. 27. 12:34
 7/16 anonim ***** válasza:

Jumbo PROFESSIONAL-ról van szó te értetlen!!

160g-ban van 52g fehérje. Számolj már egy kicsit!! Az 32%!

2013. jan. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ebben pl. ott van adagonként a 3g HMB

[link]


Sőt egyedüliként a beta-ecdysteron is.

2013. jan. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Ismerem, nagyon jó cucc, de az ára is.

beta-ecdysteron sokak szerint "kamu" cucc, de tapasztalatom nincs róla mennyire hasznos. Spenótkivonat úgy tudom.

2013. jan. 27. 13:50
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen spenotkivonat. Hogy kamu cucc?! Igen sok embernek még a protein is kamu ;-)
2013. jan. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!