Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Sokat edzek, de nem diétázok,...

Sokat edzek, de nem diétázok, akkor mi történik?

Figyelt kérdés

Történt velem az elmúlt időszakban néhány dolog, amik miatt változtatni szeretnék, és neki álltam kocogni, és tornázni saját súllyal...

115kg vagyok 186magas elég sok rajtam a háj de azért gyenge sem vagyok.nem célom a súlycsökkentés, sem az, hogy úgy nézzek ki mint egy titán, csak erősödni szeretnék, és jobban érezni magamat a bőrömben...

tehát a kérdésem, mivel minden a témával foglalkozó helyen, folyamatosan a szálkásító diétákat, meg tömegnöveléseket ajánlják, de én egyiket sem csinálom, akkor azért egy idő után, a hájam egy része felcserélődig izomra nem?



2013. febr. 1. 22:20
 1/5 *Glissade* ***** válasza:

hájból SOHA nem lesz izom.


"de azért gyenge sem vagyok"


Csak azért nem vagy gyenge, mert aki könnnyen hízik, az könyebbet épít izmot is.

2013. febr. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem az volt a kérdésem, hogy hájból lesz e izom, ez egyértelmű hogy nem, a kérdés arra vonatkozott, hogy ha nem változtatok az étkezési szokásaimon, akkor marad a 115kg testsúly úgy nagyjából csak szép lassan kicserélődik a háj izommá, vagy marad a hájmennyiség, és elkezd plusz kilókkal jönni izom, persze ez a 2. lehetőség már ahogy leírtam hülyeségnek tűnik...

és nem nem azért nem vagyok gyenge, mert könnyen izmosodom, hanem mert nehéz fizikai munkás vagyok már 10 éve...

2013. febr. 1. 22:45
 3/5 Osynho ***** válasza:
Nem tudjuk mit eszel naponta. Egyszerre izmosodni és fogyni nem lehet. Ha több kalóriát viszel be és mellé megvan a fizikai terhelés, akkor nő az izom, ha meg kevesebbet viszel be, akkor fogysz (nem csak zsírt, hanem izmot, vizet is).
2013. febr. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
leegyszerűsítem, a kérdés mindössze annyi, hogyha nem diétázok mert nem akarok fogyni, viszont nekiállok edzeni, akkor stagnálni fog a súlyom vagy nőni?
2013. febr. 2. 00:05
 5/5 *Glissade* ***** válasza:
55%

Előttem már leírták. Ha kalória deficitbe kerülsz, akkor fogyni fogsz (izomból és zsírból).

Ha kalória töblettbe, akkor pedig hízni (az edzéstől, és a kajától függ, hogy izomban, vagy zsírban).

Ha egyik sem, akkor stagnálni.


Ha ezek után még további kérdésed lenne, akkor azt ajánlom hívj fel egy jósnőt, vagy menj vissza az álltalános iskolába szövegértést tanúlni!

2013. febr. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!