Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Quad vagy a cross a jobb?

Quad vagy a cross a jobb?

Figyelt kérdés
Van egy 125cm3 crossom de most megtetszett a quad és azt szeretném kérdezni hogy az elmegy ott ahol a cross mármint nem akad fenn, elmegy egy traktor nyomában vagy ott nem tud elmenni. És nekem megérné e 15 éves leszek márc.-ban már egy jó pár km mentem crossal 3200km körül de mentem már sport motorral is. Még azt is szeretném kérdezni hogy milyet érdemes venni eddig yamaha raptor 660 néztem vélemény róla de más quadot is írhattok. A válaszokat előre is köszi:DD

2013. febr. 2. 14:27
 1/4 anonim válasza:
a raptor nagyon szupi,nekem még a honda trx az ami naggggyon tetszik!!!Felmegy az mindenhova nézegessél róla videókat youtube-on :) :P
2013. febr. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Figyu, a quad az egy más élmény szerintem. Ha megteheted a cross mellé vegyél egy quadot, de ha nem, akkor inkább tartsd meg a motort szerintem.
2013. febr. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem is motor. Quad teljesen más. Állatira ráz,sokkal gyengébb egy hasonló méretű crossnál,sok helyen nem férsz el vele,a motort pedig sokkal jobban tudod kezelni,ezzel ha borulsz csontjaid törnek. Nekem is quadom van most de nem igazán tetszik,crosst szeretnék venni helyette,valami erőset,40LE felett.
2013. júl. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szerintem a quad de persze a cross mozgékonyabb es kissebb helyen is elfér.Persze ez csak az én véleményem:D
2016. dec. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!