Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 15 éves vagyok és el szeretnék...

15 éves vagyok és el szeretnék valamilyen formában kezdeni motorozni, nem tudom hogy 50ccm-es vagy 125ccm-es Enduro-t vegyek és hogy használtan vagy újjonan?

Figyelt kérdés
Szerintetek?
2013. febr. 9. 08:32
 1/6 anonim válasza:
az a baj hogy csak jövőre teheted le a segédmotor jogsit is..az új szabályok miatt..de a szerintem egy 50ccm-es honda supermoto megéri....
2013. febr. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy csak jövőre tehetem le de itt falun a mellékutakon és földutakon kibírok egy évet!
2013. febr. 9. 11:05
 3/6 kovpet ***** válasza:
Továbbra is 14 év a sima M-es jogsi korhatára. Az új, nemzetközi kategória a 16. A "közlekedés" kategóriában szokta linkelni egy srác a vonatkozó jogszabályt.
2013. febr. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szerintem NE kezdj 125-össel! Én köbö 4-5 évet robogóztam és most vettem egy 50-es endurót és azok is tudnak újat mutatni eleinte még bele nem jössz gyenge lesz, de utánna megtanulod használni a gépet és sok helyre eljuthatsz majd.

Én egy oan emberrel szoktam menni akinek 250-es KLR-je van és néhol jobban megyek az enyémmel mint Ő a naggyal :D

Ha érdekel tipp, akk Honda MTX 50 R, Honda CRE 50, Yamaha DT 50, Aprilia RX 50, Derbi SENDA/X-treme 50 közül válogass :D , vagy esetleg a Beta RR 50 :P

2013. febr. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Jah és azt kihagytam h szerintem egy használt is tud olyan jó lenni mint egy új! :D
2013. febr. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat sokat segítettetek: DD
2013. febr. 12. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!