Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Meddig bírja egy aggressive...

Meddig bírja egy aggressive görkori?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni agresszív korizni. Ma megyek korikat nézni, de arra lennék kíváncsi, hogyha kezdőként úgy alapszinten slideolgatok, meg trükközök, akkor meddig bírja egy kori? Nem komoly korira gondoltam, de úgy általánosítsuk. Tehát fél (max 1) éven belül akarok majd venni egy jobbat terveim szerint.
2008. jún. 5. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy évet ki kell bírnia, még ha nem valami jó minőségű, akkor is. Sőt többet is. Amíg tanulgatsz, bár ez a vérmérsékletedtől függ, nem lesz annyira lestapálva, mint amikor már biztosan tudsz trükközgetni, és a tanulás el fog tartani egy ideig:) Én a helyedben használt görkorit vennék, vaterán láttam mostanában 15 20 ezerért Rollerblade-et. Újonnan ennyiért ilyet nem kaphatnál.

www.vatera.hu

2008. jún. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Hello én már 8 éve inline ozok szoval elégé tudom eddig volt Kizer , Ufs, Usd , és most K2 es korim amivel nagyon megvagyok elégedve ezek viszonylag olcsóbbak 30-40 körül ( agresziv koriban ez igen olcsónak számít) és igen sokáig birják nagyon erősek csuszkálhatsz vele amennyit akarsz max a kerekek kopnak gyorsan de azt meg kicseréled hamar ha már teljesen elkopott sok sikert
2008. jún. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Egy kezdő lábán gyorsabban kopik a kori! Ezt vedd számításba. Én kezdőként egy Razors Genesys 8-at vettem, és hát már bánom, hogy nem kezdtem egy olcsóbbal, mert kezdetben szépen összevertem ittis-ottis, de egyébként ezek csak külsőségek! Az agresszív korik folyamatos felújításra szorulnak, csapágyak-kerekek, és évente-kétévente a plateket sem árt cserélni! Kopástól függően persze! Amúgy azt ajánlom, hogy kezdetnek vegyél egy olcsóbbat, esetleg kérj kölcsön valakitől!
2009. jún. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hidd el nem lesz gáz. A sin egy idő után elkopik. Ha télleg NAGYON aktívan használod..akkor mondjuk azt h 2 évet bír. De veszel hozzá új sint, vagy slidekockát és nem lesz gáz. Én is azt hittem h elkezdem h elkezdem és minden pénzem felemészti, de nem igy van :P
2010. febr. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!