Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » WWE-ben The Rock-ot miért...

WWE-ben The Rock-ot miért szeretik annyira a nézők?

Figyelt kérdés
Szerintem inkább nagyképű beképzelt alak, ahogy meg ordibál az meg inkább irritáló mint elektrizáló. :)

2013. febr. 24. 07:29
 1/10 anonim válasza:
51%
Igazad van!csak 1 P...cs! Cena jobb!
2013. febr. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Állítólag ő az emberek bajnoka.

De szerintem nem!

És Cena se annyira jó!!!

2013. febr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Ő már régóta a WWE-be van csak Hollywood jobban érdekelte őt és azért nem pankrált XY évig...amúgy szerintem nagyon karizmatikus,jó a beszélőkéje,a mozdulatai egytől egyig jók,amúgy nézd meg a The Rock vs Stone Cold meccset asszem a WM 19-en mert az jó meccse volt pl.
2013. márc. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 problem3girl válasza:
Mert régen nagyon nagy arc volt.És most is mikor a vicky-nek énekelt XDD sírok!!!.
2013. márc. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Nagyképű... Egyesek f@szt sem tudnak sem egy adott pankrátorról sem a wwe ről... Nagyképű ez The Rock ő mindig is ilyen volt aki e/3 ban bszélt magáról stb... És azért szeretik mert az attitude era (wwe aranykora sőt az egész pankra világ aranykora) -ban ő volt a 2. legnagyobb alak Stone Cold után... Az meg, hogy cena jobb.. ÁÁá gyerekek ne már.. Cena egy 0 aki csak feteng a ringben ... Cena szart sem tud gagyi unalmas egyszerű mozdulatai vannak stb Bár igaz mióta Rock visszatért már csak árnyéka önmagának.. Ő inkább régen volt az emberek bajnoka ma már elég sz@r lett Rock sajnos... De ez inkább a wwe kreativjainak tudható be...
2013. ápr. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Már rájöttem azért szeretik, mivel filmsztár, azért van felkapva semmi más miatt... Lehet régi időket felhozni, akkor még nem néztem pankrációt, és nem is érdekel. Rock egy nagyképű beképzelt alak :) Egyáltalán nem a példaképem... :) Ray Mysterio, Triple H és a MIZ na ők a jók... :)
2013. ápr. 22. 16:29
 7/10 anonim válasza:
Mert egy nyomorék.
2013. júl. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Az Rey nem Ray....
2013. júl. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Edge667 válasza:
Hát akkor emberek ide lehet figyelni mert itt van egy The Rock rajongó ha tudni akarod mért szeretik annyira akkor ne ezt a szenny pankrációt nézd hanem az Attitude era-t ahol még volt valami a wwe jah igen ez a Cena a kedvencem duma szerinted ??? mind kis 11 éves csicskák miattuk van a gyerekbarát program...És ha már itt tartunk igen The Rock megint elment egy kis időre de akárhányszor visszatér sokkal nagyobb ovációt kap mint akármelyik mostani szupersztár és részben igazatok van mert sokan azért szeretik mert egy csomó jó filmje van de a többség azért mert ő az attitude era legnagyobb szuperszárja és nem tudom hány pankrátor mondhatja el hogy megverte Hulk Hogan-t ,Stone Cold Steve Austin-t,és John Cena-t igen megverte Cenat és azelött nem lehetett betömni a száját mért csak azt hajtogatta hogy megveri Rock-ot...Csak a rokkantkártya az útjába volt...
2013. júl. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Edge667: Ez nem jó érv hogy megvert XY-t. Ha a pankrációval tisztában vagy, akkor tudod hogy színjáték, kamu. A vezetőség dönti el ki mikor fog nyerni vagy veszteni. Rock népszerű és azért nyerették meg vele azokat a bizonyos meccseket. Amikor néha visszatér a WWE-be, akkor azért népszerű, mert nem szerepel mindig és kiváncsiak rá az emberek. Az ilyen ryback, cena minden nap szerepel, és meg lehet így unni őket.
2013. júl. 14. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!