Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek megérdemelték ezt...

Szerintetek megérdemelték ezt a nézők nélküli magyar focimeccset?

Figyelt kérdés
Fel van mindenki háborodva, hogy hogy képzeli ezt a FIFA, bezzeg a moldovaiakat békén hagyták. Én úgy gondolom, aki ilyen retardált, fogyatékos, dedós módon viselkedik egy meccsen, ahogy ezt sokan tették az izraeliek ellen, meg is érdemlik. És nem védem őket, de nincs semmi bajom velük.
2013. jan. 10. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Én azt hittem véleményszabadság van... Ha hátat akar fordítani? Nyugodtan. Azt nem szeretem ha valaki folyamatosan ordít, hogy zsidók így, zsidók úgy, de a büntetés sok.
2013. jan. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A három felsorolt okból kettő csak mellébeszélés, hogy több betű legyen, ezáltal súlyosabbnak lehessen eladni a zsidózást. Az egyik a hátat fordítás. Ez ugyan tiszteletlenség, de miért ne tekintheti néhány szurkoló nem éppen baráti országnak a másikat? A másik a zászlólengetés. Ugyanis: milyen büntetést kapott azért éppen Izrael, amiért a 2012-es BL-döntőn izraeli zászlót lengettek(amihez gyakorlatilag semmi közük sem volt: se egy játékos, se egy edző, se egy bíró nem volt izraeli)? Mellesleg Palesztina Izrael része. Ez olyan, mintha valaki mondjuk Budapest-zászlót lengetne, azért is kitiltás járna?

Azt elismerem, hogy a mocskoszsidózás ha jogos is, akkor sem a sportpályára való.

2013. jan. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ott voltam, el van túlozva az egész. Az igazi szurkolók akik minden meccsen kint vannak nem balhéztak! Voltak páran akik nem szurkoltak, csak zsidózni jöttek ki. Ezért nem kéne mindenkit büntetni! Egyébként a hátatfordítás teljesen bevett szokás meccseken, azért nem anak büntetést, ráadásul amit a zsidók tesznek az országgal, azok után meg is érdemelték, az más kérdés hogy a többi nem kellett volna.
2013. jan. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az kimaradt hogy a vezérszurkoló többször szólt hogy be kéne fejezni a zsidózást, elkezdtünk egy dalt, erre hátulról csak a mocskos zsidók jött, pár ember miatt nem egy nemzetet kell büntetni!
2013. jan. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És az milyen már, hogy a románok semmit se kaptak, amikor kitették, hogy GYŰLÖLÜNK TITEKET! Ráadásul azon a földön, ahol örülhetnének, hogy meghúzhatják magukat. Ez diszkrimináció! Lesz még Erdély Magyarországé!
2013. jan. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azok a Moldovaiak voltak. Ki kellene végeztetne őket, akik kitették.
2013. jan. 13. 12:58
 7/7 anonim válasza:
100%
Hát igen érdekes hogy Moldovát nem büntették meg az is igaz hogy a Románok ,meg a Szlovákok a mi vizünket isszák a mi földünkön alszanak és a mi termésünket eszik....
2013. febr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!