Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Tudnátok nekem segíteni, hogy...

Tudnátok nekem segíteni, hogy mibe menjek airsoftozni (ruha, cipő. Stb) illetve a maszk alá befér a szemüveg? MErt szemüveges vagyok és anélkül nem látok jól!

Figyelt kérdés

2013. márc. 9. 19:23
 1/4 Jakus Tamás ***** válasza:
Az hogy mibe mész leginkább a pénztárcádtól függ. ha nincs semmi pénzed akkor a legjobb a minnél sötétebb ruha. Én konkrétan 3 éve teljesen fekete ruhában játszok. A maszk alá be kell férnie a szemüvegnek. De lehet kicsit kényelmetlen lesz ha a gumipánt odanyomja a szemüveg szárait a fejedhez.
2013. márc. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gondolom csak kikolcsonzitek a fegyvereket. Mindenesetre bakancsot ajánlok, ami jól tartja a lábat. Egyenruhát ajánlok, ha nincs, akkor ahogy az elozo mondta sotét ruha. Airsoftra kontaktlencse szerintem megfelelobb lenne, de ha valamiért ellene vagy még ilyen rovid idore is, akkor bizonyos maszk alá befér (a szemuveges csapattársam által használtak) :

[link]

[link]


Kesztyut vegyél fel, lehetoleg egészujjasat, valamint térd és konyokvédo sem árt. Nyakadba valamilyen sál jó lenne.

2013. márc. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Katonai ruházat optimális erre a sportra, nem csak realitás fokozására, de elég jól védenek is, egész vastag az anyaguk. Nem minden maszk alá fér be a szemüveg! Ki kell próbálni.
2013. márc. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A cipő meg kényelmes bakancs! :D
2013. márc. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!