Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 14 Évesen szabad airsoftozni?

14 Évesen szabad airsoftozni?

Figyelt kérdés

2013. márc. 14. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem lehet, de szülői beleegyezéssel
2013. márc. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Minimum korhatár 16 év de szülői beleegyező nyilatkozat szükséges 18 éves korig.

Persze ha haverokkal összeálltok kisebb csapatba úgy lehet, de nagyobb csapatba ahol idősebbek vannak, nem fogják megengedni hogy velük játszatok. Ez van.

2013. márc. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A MASZ szerint 16 éves kortól lehet felhúzós pisztolyokkal, 18 éves kortól pedig "nagypuskákkal" is.
2013. márc. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A csapatomban van egy srác aki 13-14 évesen airsoftozott, de általában vele volt a bátyja és tobb idosebb srác (idosebb alatt 16-ot értek). Én 15 évesen kezdtem, haverokkal jártam, eleinte voltunk 3-4-5-en, most a csapatlétszám nagyjából 15-re nott és ha osszejovunk 8-12-en vagyunk általában és nagyon élvezetes. Nem jártunk rendezvényekre, csak volt egy erdorész aminek a tulajdonosával megegyeztunk. Nézd, ameddig nem csinálsz hulyeséget, addig játszhatsz. Mérd fel az airsoft veszélyeit: mindenki egybol arra gondol, hogy ki ne lojjétek egymás szemét, de arról sokan elfeledkeznek, hogy milyen konnyne kitorheted a térded ha nincs rajtad védo, vagy a konyokod, esetleg milyen jó kis fertozést kaphatsz ha nincs rajtad megfelelo lábbeli és a rozsdás roxorvas átboki a lábad. Légy észnél, ennyi, ha észnél leszel a kommunitás hamar megszeret, ha nem, hamar megutál. Ja, szlovákiai vagyok, itt ez így megy. Zsolnán vannak rendezvények sokkal fiatalabbaknak is mint 14. Keress a kornyékeden is ilyen lehetoséget.
2013. márc. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
Nagy játékokról ne is álmodj, max a haverokkal!
2013. márc. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat,és csak haverokkal szoktam
2013. márc. 16. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!