Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ha teljes testes edzésről nem...

Ha teljes testes edzésről nem váltok osztott edzésre akkor abból származhat valamilyen hátrányom? (pl. lassabban fejlődök tovább vagy valami ilyesmi)

Figyelt kérdés
2013. márc. 16. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
amerikában a bodybuilding.com fórumon azt tanácsolják mindenkinek hogy kerüljék el messziről az osztottat amig nincs meg az alap erejük
2013. márc. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
úgy érzem az alapokkal nincs baj,csak megszoktam már h így csinálom .viszont sokan azt mondják váltani kellene
2013. márc. 16. 20:47
 3/4 anonim ***** válasza:
osztott edzésben megdolgoztatsz minden izomcsoportot, így aztán ha megvan sz étrenden meg a kitartásod, akkor szépen lassan szép formás leszel, a teljes test edzéssel meg csak a fő izomcsoportokat dolgoztatod meg, és nem érsz el hosszútávon semmit szinte látszatban.
2013. márc. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ismerek egy srácot aki már 6 esztendeje ugyan úgy 14 gyakorlatot csinál kettesével szuper szettben felső testre. A gyakorlatokat időnként változtatja, de a lényegükhöz, hogy hova menjenek nem nyúl.

Ezt megcsinálja heti 3* és ehhez jön még hozzá egy full láb alkalom.

Az ereje szinte mit sem változik, bár ezt mondjuk nehéz megállapítani külső szemlélőként, de én inkább azt veszem észre, hogy az intenzitást és az ismétlési számot növeli, mint sem a súlyok méretét...

És hát növekszik. Bár ahhoz képest, hogy 6 éve "nyomon követem" nem gyúrta magát szét, de hát ez simán lehet az életmódjából adódóan is.

2013. márc. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!