Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Végezhetek extrém sportot/spor...

Hella97 kérdése:

Végezhetek extrém sportot/sportokat?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy mindkét oldalamon volt már lágyéksérv műtétem,az egyik 4,a másik 7éves koromban. November elején, a ,,szerencsés'' sorsomnak köszönhetően kiderült egy betegségi problémám,ami ráadásul agyműtéthez vezetett(agydaganat miatt)... 16éves lány vagyok,mindig is érdekeltek az extrém sportok! Valaki aki érdekelt a témában,vagy ért hozzá s végzi,az tudna nekem erre válaszolni?

2013. márc. 30. 15:48
 1/8 poiu ***** válasza:
Ez így kevés. Mit mond a doki?
2013. márc. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azóta ezzel a kérdéssel nem mentem el orvoshoz. Gondoltam inkább megkérdezem olyan emberektől akik otthon vannak a témában
2013. márc. 30. 16:01
 3/8 A kérdező kommentje:
A mostani,agyműtétem miatt,persze fel vagyok egész tanévre mentve testnevelésből,de itthon szoktam csinálni ugyanazt mint amit tesin a többiek,s kézen is szoktam állni,járni...
2013. márc. 30. 16:22
 4/8 anonim ***** válasza:
lehet, hogy mi otthon vagyunk néhány extrém sportban, de agyműtétünk még nem volt. ilyen esetben szerintem nem szabad semmilyen tanácsot sem adnunk, kérdezd az orvosodat.
2013. márc. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És a sérvvel kapcsolatban? Hiszen ha gördeszkáról,vagy bmx-ről van szó? Gondolom azt is erőlteti,s inkább ezen problémámra hatna ki igazán..
2013. márc. 30. 17:37
 6/8 anonim ***** válasza:

Tényleg kérdezd meg orvosodat, most amit mi elmondunk, nem készpénz az esetedben.

Pl. gördeszka elég intenzív testmozgás, muszáj megkérdezni a saját érdekedben egy orvost.

2013. márc. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2013. márc. 31. 20:50
 8/8 anonim ***** válasza:
ráadásul a legtöbb extrém sportban, nem ritka a fejre esés.
2013. márc. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!