Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogyan haladjak rendes saját...

Zaly kérdése:

Hogyan haladjak rendes saját testsúllyal?

Figyelt kérdés
egy hete abbahagytam a kondizást és áttértem saját testsúlyra, mennyi fekvőtámaszt, meg lábemelgetést kéne csináljak napjába ahhoz hogy érezzem az eredményt 1 hónap múlva?

2013. ápr. 1. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi azt honnan tudjuk? Tapasztald ki.

AZt mondtad ,hogy kondiztál. Akkor biztos tudod milyen szinten állsz.

2013. ápr. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát igen tudom milyen szinten állok, de ez teljesen más edzés fajta és olyan véleményét szerettem volna hallani aki már csinálta ezt előttem és hogyan haladt jól..
2013. ápr. 1. 17:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Én csinálom.

Jelenleg felemás fekvőtámaszt és pike fekvőtámaszt csinálok.

Mindegyikből amenyit tudok. Felemásból: B:3x9 J: 3x11

Pikeból: 3x6

A lábemelésből még csak 3x6 megy.


Te tudod ,hogy miből menyit bírsz.

Hiába mondjuk azt ,hogy minden edzéskor a lábemeléshez adj hozzá 20 ismétlést ,hogyha csak 6 ismétlést tudsz szabályosan végrehajtani.

2013. ápr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

lábemelésből 9-11 elmegy, az a lényeg hogy amennyit bírsz?

És még szeretnék kérni tanáccsot, hogyan kezdjek neki, hogy meg tudjam csinálni a szabályos nyakig kihúzást a csövön lógásból persze, most megy úgy hogy ellököm magam picit a földtől de teljsen nyakig nem jön ki az ismétlésről meg ne is beszéljünk..

2013. ápr. 1. 18:06
 5/5 anonim ***** válasza:
A fegyencedzés c. könyvet ajánlom elolvasásra abban elég sok dolog le van írva.
2013. ápr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!