Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mellyek a legfontosabb salyát...

Mellyek a legfontosabb salyát testsúlyos gyakorlatok, amik otthon is elvégezhetők?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 5. 08:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fekvőtámasz, Guggolás, GHR,Kitörés, Lábemelés ,Felülés, Hasprés, Híd, Karhajlítás kézenállva.... nagyon sok van képtelenség mindet leírni
2013. ápr. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
fegyencedzésben benne van ez a röhelyes kézenállásos karhajlítás... hát szerintem ki is vehetjük a listából, nagyon kevés ember képes rá.
2013. ápr. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon sokan megtudják csinálni a HSPU-t.

Nem olyan nehéz.

http://www.youtube.com/watch?v=0xLdTFHiDiQ

2013. ápr. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
most voltam teremben, kiváncsiságból tartottam egy kis közvéleménykutatást, 14 emberbõl 1 megtudta csinálni falnál, 1 szer. 7 en kézenálni se tudnak, az egyensúlyukat se találják, 5 en pedig közölték, hogy gimi óta nem álltak kézen, én is kipróbáltam, kézen járni még mibdig tudok, de karhajlításnál kapásból pofára estem volna, ha haverom nem fogta volna a lábam... nos ez 14 rendszeresen edzõ ember volt, tehát szerintem senki nem tartja a legfontosabbak között.
2013. ápr. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mindnek több értelme van, ha elmész előtte futni fél órát, hogy beinduljon a zsírégetés és rendesen bemelegedjenek az izmaid. igy ömgaukban nem fognak sokat érni.
2013. ápr. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vagy a testünk állandóan éget zsírsavakat, és fölösleges futással fáradni erősítő edzés előtt.


Ez a kézenállás, támasz nélkül, és karhajlítás menő dolog, de erősen haladószintű gyakorlat.

2013. ápr. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!