Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Valaki tud na nekem segíteni,...

Valaki tud na nekem segíteni, h milyen trükköket kezdjek legelőször megtanulni bmx. Re? Már eléggé megszoktam bicót meg minden

Figyelt kérdés

2013. ápr. 8. 18:27
 1/5 Villácska ***** válasza:
Először próbálj meg egy tripla szaltót 80 fokos lejtőn, kézenállásban,hátrafelé, miközben félkézzel fotózod magadat az okostelefonoddal a másikkal meg megosztod mindezt facebookon. Ja de csak ha nem vagy reptoid.
2013. ápr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Villácska ***** válasza:
A bokasúlyt elfelejtettem bocsi..
2013. ápr. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha már jól megy a bunny hop akkor 180 aztán kormánypörgetés aztán 360 aztán vázpörgetés
2013. ápr. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 misike789 válasza:
próbálj kijutni valamilyen pályára és ott az ugratásokat rámpákon aztán tanulj a jobbaktól;)
2013. ápr. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

attól függ a bmx melyik szakágát tolod

streeten manual, kormánypörgetés, vázpörgetés, 50-50, icepick, tothpick, 180, 360, halfcab, footjam, nosepick tailwhip és ezek kombinációja

parkban ha van szivacsgödör (Miskolc pl) akkor backflip frontflip ha nincs akkor decade, cliffhanger, nohand, tailtap ha nagyon érzed már a bicót akkor flair meg bikeflip


Igazából a kezdő szintet a profitól az választja el, hogy a profik kombóznak. Backflip tailwhip, flair nullnéz, frontfilp cliffhanger, manual to fakie manual to halfcab tailwhip, double backflip, 360 tailwhip to bikeflip.


Ami kell ahhoz, hogy jó bicós legyél az, hogy legyen kitartásod, mindig legyen rajtad védőcucc és persze a golyóid.

Egyébként a ride.hu indított egy trükksuli sorozatot abszolút kezdőknek ahol profik magyarázzák el a bunny hoptól a flairig a trükköket [link] .

2013. ápr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!