Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit kellene legelőszőr tennem?

Mit kellene legelőszőr tennem?

Figyelt kérdés

83kg|176 cm |16/f|36-os karom van izmos,de nem szálkás.70 kg kiment fekve szabályosan egyszer.


Bármilyen hihetetlen minden felesleg a felsőtestemen van.(Has,mell) Szeretném izommá alakítani.


A lényeg igazából az,hogy elszeretném tüntetni a felesleget,izommá átdolgozni,meg persze azt is,hogy a karom is dagadjon. Izomtömeget kell növelnem vagy szálkásítanom?A súlyzós edzés mellett futhatok is?Hogy azért leadjam,hogy azért a zsír is égjen?Ez az étrend megteszi? [link] (Nincs olyan protein készítményem) És fehérje port megéri e venni?(nekem)


Előre is köszi mindenkinek.


Tony.


2011. ápr. 5. 22:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézést az értelmetlen mondatért.*Hogy azért leadjam,hogy azért a zsír is égjen? De remélem azért értitek :)
2011. ápr. 5. 22:15
 2/6 anonim ***** válasza:

GreenTea


Adataid alapján nem régóta edzel.

Azt hogy minden felesleg a felsőtesteden van, nem is fogom elhinni:D Ez egyszerűen lehetetlen!

Valószínű, hogy nem alacsony a testzsírod, tehát súlyzós edzés mellett nyugodtan aerobozhatsz néha. Elsősorban azonban arra kell most figyelned, hogy ebből a tömegből a legtöbbet hozd ki!

Az étrend amit linkeltél fasza! Bár nem tudom mennyire vagy hízékony, de azt mondom próbáld ki! Ha esetleg zsírosodnál, mert simán lehetséges, akkor vegyél vissza a CHból!

Fehérjét természetesen érdemes venned edzés utánra.

2011. ápr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen : D Igazából kb 2 hete kondizom.De tényleg nincs máshol lerakódott zsír :| Lábaim izmosak.Vádli minden egy deka felesleg sincs.És igen van egy kis sörhasam :DDD
2011. ápr. 5. 22:28
 4/6 anonim ***** válasza:

GreenTea


Azt elhiszem hogy izmosak a lábaid, de az is biztos, hogy az emberi szervezet szeret seggre, combra (főleg a belső felére) raktározni.

A lényeg, hogy eddz rendesen és kajálj faszán!

2011. ápr. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat koma ! :D Egy év alatt mennyit nőhet a karom?És köröbelül mennyi idő a kocka has? Tudom,hogy az lesz a válaszod,hogy attól függ,hogy mennyit edzek meg ilyenek,de azért megpróbáltam ;P
2011. ápr. 5. 22:53
 6/6 anonim ***** válasza:

GreenTea


Egy próbát megért:)

2011. ápr. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!