Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » F1-es kérdés: Ha Te lennél...

F1-es kérdés: Ha Te lennél Luca di Montezemolo, a Ferrari főnöke, akkor kit ültetnél jövőre az autóba? Kimi Raikkonent, vagy Fernando Alonsot?

Figyelt kérdés
2009. szept. 24. 10:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
63%
Kimi Forever!
2009. szept. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
63%
Nem vagyok Ferrari rajongó, de mindenképpen Kimit. Kimi higgadtabb, nyugodtabb pilóta, nem veszti el a fejét, ha probléma adódik a pályán. Összeszedett a versenye. Nem hagyja, hogy elragadja az indulata. Mindazonáltal szimpatikusabb is, mint pilóta. Szóval, én Kimit választanám. Úgy izgalmas, ha van igazi ellenfél, márpedig Kimi jobb ellenfél lenne a kedvenc csapatomnak! ;)
2009. szept. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
63%
Kimi szintén :)
2009. szept. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Alonso. Sokkal jobb pilóta, temperamentumos, 2 VB cím után sem veszett ki belőle a tűz és ha harcolni kell, akkor nyomja neki amíg csak tudja. Raikkönen belefásul abba ha nem tud rögtön előzni, nincs benne tűz, ez a jégember imidzs pedig nem illik a Ferrarihoz. Oda tűz kell, mint anno Schumacher vagy most Massa.

Alonso arrogáns és nagyképű, pont mint Schumacher, de a pilótaülésben maga az ördög. És az számít.

2009. szept. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
57%
Egyik segg.fejet sem. Inkább Webber, vagy Button.
2009. szept. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%

Alonsot! Egyik pilótával sincs bajom, mindketten szimpatikusak, és nagyon jó versenyzők, de Alonsot egy kicsivel jobbnak tartom. Kimiben már nincs meg az a tűz ami a Mc'Larenes korszakába, és a Ferraris Vb. címe előtt megvolt. Vb. címe óta néha azt érzem mintha nem is nagyon érdekelné már az egész...Nem véletlenül nevezik páran Mr. Motiválatlannak:) Azértörülnék, ha újra "benne lenne" a tűz,mert egy jó Raikonnenre szüksége lenne az F1-nek...


(Egy Mc'Laren, Hamilton Fan) :)

2009. szept. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
100%

K. Raikkönen zseniális versenyző. Hihetetlen dolgokat képes megoldani a verseny közben, nagyon nagy tehetség. Csak épp van, mikor nincs kedve versenyezni... Ez viszont egy Ferrari szintű csapatnál nem megengedhető.


F. Alonso pedig az eddigi pályafutása alapján senki mással nem képes együtt dolgozni, csak Briatore-val. Aki pedig tudjuk...

Őszinte véleményem az, hogy Fernando is mehetne vele, és alapíthatnának egy új sorozatot, ahol ők lehetnének a királyok. Alonsot - lehet, hogy amúgy bűbájos ember, mert sokan szeretik - de egy unfair versenyzőnek tartom - a kenyéradóival szemben is, nem csak a versenytársakkal. (Sok régi ügye miatt.)


Mindenféleképpen egy fiatalt tennék oda. Pl Vettel, vagy Rosberg...de akár még Kubica is belefér, mert míg tudtak alá autót tenni, addig ő is nagyon jól ment...

2009. szept. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Alonso!Mert épp az hogy Alonso nagyon is jól megy! És tuti hogy sokra vinné! Meg kell az a kicsi agresszivitás!
2009. szept. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
100%

Hát igen, én is imponálónak tartom, ha egy versenyző agresszív, ezért is szerettem Schumachert, de máshogy agresszív Fernando, és ez már nem szimpatikus. Nekem...


Nem tudom, mennyi idő után "veszne össze" a csapatvezetéssel, mert azért a nagy olasz lazaság nem úgy megy ott... Inkább olyan utasításokat adnak, mint il duce ;)))

Ez elég rég óta így megy a Ferrarinál, és Alonso nem épp egy engedelmes emberke ;))

2009. szept. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
48%
egyértelmű hogy kimit, alonsonak már leáldozott az f1-ben, kimiben még ott van a harcolni akarás, csak ez az idény nem a ferrarié, amúgy kimi sokkal higgadtabban versenyez, egy fél kocsival is célba ér ha kell(:
2009. szept. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!