Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 40 darab balkan danabol....

40 darab balkan danabol. Lehet e bajom tole? Milyen mellekhatasokkal jar. Veszek melle majvedot lhet e valami bajom? Kezdo vagyok megakarom novelni az izmomat a baratom szedet 2 kurat semmi balya sincsen nekie. Marmint 200 szemet .

Figyelt kérdés
Az ezelotti kerdest a tesom irta ki.18 eves aki 200 szemet vett be en mar halado vagyok.Adott le vert is es nem volt semi baja.
2013. ápr. 19. 21:15
 1/7 A kérdező kommentje:
15 evet tolttotem ma.Balkan danabol a sztero neve
2013. ápr. 19. 21:17
 2/7 anonim ***** válasza:

senki sem fog itt tanácsot adni...remélem.

a kukába dobd ki!

15 évesen értelmesebb dolgokkal kellene foglalkozni, nem pont ezzel.

amúgy FAKE a kérdés!

régen volt itt egy IGEN értelmes fiúcska a csabigyerek, az írt ilyen baromságokat ide.De lehet h te vagy csak levetted a neved.

2013. ápr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Milyen csabigyerek?s akko mert teszik az emberek ide fel a kerdeseket? hogy ne valaszoljanak
2013. ápr. 19. 21:25
 4/7 anonim ***** válasza:

Remélem viccelsz..


15 évesen szteroid? ráadásul szemét minőségű amiről nem is tudsz semmi biztosat..


aki ilyet kérdez 15 évesen, hogy lehet-e baja a szteroidtól az még művelődjön rendesen


meg egyáltalán ne ba'sszál fel

2013. ápr. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hogy mekkora kárt okozna egy gyógyszer, nehéz előre megtippelni.. lehet nálad rosszabbul hat.


A hormonrendszeredet bezavarja, többé naturálban izmosodni nem fogsz.. esetleg. Vagy szimplán csak nem áll majd fel :D


Áhh, leginkább amúgy semmi sem történne 40 darabtól. Az izmaid sem fejlődnének, 40 darab az milyen hosszú kúra? Lóf.asz.


Balkán danabol.. mi ez, édes élet Korzikán? Dobd el a f@szba, kamu cucc.

2013. ápr. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Vettem inakbb jumbo tomegnovelot a scitec-tol remelem ez jo vagy ez is ojan izes mind astero
2013. ápr. 20. 21:02
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja. Cukor + tejfehérje.


Te mi a f@sszal foglalkoztál eddig, ha a cukros kaja-port és a gyógyszert összekevered?

Nem bántásból kérdezem, mindegy. Jumbó helyett alap tömegnövelő étrend, jobb minőségű fehérjével edzés után, alap viaminokkal.. nem kell dzsámbóó, inkább keverj össze fehérjét cukorral, olcsóbban kijössz és ugyan azt kapod.

2013. ápr. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!