Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Nem túl késői elkezdeni...

Nem túl késői elkezdeni hokizni 13évesen?

Figyelt kérdés
2009. szept. 25. 23:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
45%
Nekem 12 évesen mondta az edző, hogy már késő.Akkor már 1 éve koriztam.
2009. szept. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mindjárt lesznek olyan válaszok is, hogy most is csinálhatod, meg kezdj bele, meg hasonló:)
2009. szept. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
"hokizni"? akár már most is :)
2009. szept. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

sportolni soha nem késő!

Szerintem az nem baj ha nem te leszel a vilábajnok 2 év múlva én 14 vagyok és most kezdtem el triatlonozni!

még kell pár év hogy felfeljödj az ő szintükre!

De ez ne vegye el a kedveed

2009. szept. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

ob1es hokis ha nagyon ráfeszülsz simán lehetne belőled, válogatottságra esélyed nincs :) korizni egy év alatt meg lehet tanulni profin, inkább a korongkezelés és a tapasztalat, meccsrutin miatt buktad a dolgot. kezd el nyugodtan, nagyon fogod élvezni és semmit sem fogsz megbánni! :)

üdv: egy hokis

2009. szept. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
és most ha pár évvel később kezdem később nem lehetek én is ugyanolyan mint a fiatalabbak akik velem egy időben kezdtek? nagyon szeretnék jégen lenni, profi játékossá válni mint a többiek attól függetlenül, hogy nem volt rá eddig lehetőségem, hogy elkezdjem.. mellesleg lány vagyok , ez is hátrány? :S
2009. szept. 26. 17:15
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

szia ha lány vagy, akkor végképp nem hátrány, a csajok általában ilyenkor kezdik! Így már simán lehetsz profi is mert a lányok kevesebben vannak és sokkal jobban kelendőek a csapatok között! :)

Ha lehet egy tippem, csak nem Dunaújvárosi vagy? ;)

Sok sikert és tényleg nem fogod megbánni! :)

üdv: utolsó

2009. szept. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
nem, budapesti vagyok, de ez most nagyon feldobott. :D nagyon elszomorított, hogy semmi esélyem, de most ez ilyen boldogság bombaként hatott nagyon köszönöm, tényleg, ez most így nagyon ösztönzően hatott. de amúgy te dunaújvárosi vagy vagy mért?:) én stars szurkoló vagyok szóval ott leszek holnap dunaújvárosban. :)
2009. szept. 26. 18:17
 9/18 anonim válasza:
Ilyen korban, kellő kitartással, szolgalommal, akaraterővel és sok sok gyakorlással még simán ledolgozható a hátrány...Mindent bele!!!
2009. szept. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

nem, csak most a Dunaújárosiak toboroznak most ezerrel! :) én nem dunaújvárosi vagyok hanem fradis, de a barátom a starsban játszik :D sok sikert majd előbb vagy utóbb biztos játszani fogunk egymás ellen! ;)

üdv: 14:47 és 18:03as

2009. szept. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!