Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Nos, szeretnék elkezdeni bmx...

Nos, szeretnék elkezdeni bmx ezni! Szerintetek megérné használtan venni minthogy ujonan? 175 cm vagyok és az nem gáz? Nem akarok vérbeli profi lenni csak megtanulni néhány trükköcskét! 14/F

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 19:26
 1/2 anonim válasza:

Én teljesen feleslegesnek tartom a bmx et. A sok gyerek megveteti az apjával 50 rugóért azt utána abbahagyja mert nehéz az a 20 kilós lofty bringa. Hát Nembiztos hogy megérné, ez olyan mint a használtautó. 190cm es embert is látni bmx ezni.


üdv.

2012. máj. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gyurex válasza:
Ha elszeretnéd kezdeni, és nem valami profi szinten akkor jó lesz egy 15kg-os bicó is. Én pl 12 000-ért vettem, és teljesen jó volt. Azt mondom h probáld meg, de nem éri meg 20-25000-nél többet kiadni ha nem csinálod komolyan.
2012. dec. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!