Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Fegyencedzés gyakorlat?

Fegyencedzés gyakorlat?

Figyelt kérdés

Sziasztok,Tisztelet mindenkinek!Kb 1 hónapja hogy elkezdtem a Fegyencedzést és a gyakorlatokat.Lehet sokan lustának fognak tartani,de sajna 3 műszakban dolgozom és ezért is nem edzem lábra és gerincre.Na meg most elsőre felsőtestre szeretnék sokat fejlődni,felkarok,hát és mellizom.Heti két-három alkalommal csinálom a gyakorlatokat egy nálunk kialakított edzőparkban.Érzem és látszik is már rajtam hogy a fekvőtámaszok és a húzozkodás nagyon jó a felsötestre mert már parányit nőt is tőle a felkarom is és a hátam is.A kérdésem az lenne hogy szerintetek hogyan végezzem a gyakorlatokat mikor lemegyek edzeni és hatásos legyen a felsötestemre?Úgy csinálom hogy Hétfö,Szerda és vagy Péntek vagy Szombati napokon edzem.

Köszönöm szépen.Ilyen napom volt a kondiparkban. Húzozkodás szűk fogással úgy hogy a tenyerem felém néz 4x6, ezután fekvőtámasz térdenállva 3.x30,fekvőtámasz kb 25 centis korláton szűk fogással 3x15,fekvőtámasz szűk kéztartással a földön 3x10,korláton téremelés 1x50,1x40,1x30,1x20,felhúzás két kötélen csuklófordítással 3x10, tolozkodás 3x8,lábemelés függeszkedve 3x5,kézállás támaszkodva 30 mp,húzozkodás csípőmagasságú korláton 3x15. Szerinteted milyen?Túl sok?Vagy min változtassak?



#gyakorlat #fegyencedzéshez #izomtömeg növekedéshez
2013. ápr. 29. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak tudd ,hogy ezzel nem fogsz sokáig izmosodni. Kétlem ,hogy bármi látszana. Már bocs. Így jó de a gerincet nem szabad elhanyagolni csupán a test legfontosabb része.
2013. ápr. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szép meg jó,de a test erőközpontja,a gerinc körüli izmok a törzs meg a láb.

minden normális kezdő edzés terv ezeknek a részeknek a megerősítésével indul.

szóval ne legyél rest,nem olyan nagy cucc a fegyences 3x50 csípőemelés,meg 3x50 félguggolás,kb 10 perc,ez meg csak belefér a 3 műszakba valahol.

2013. ápr. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem.Köszönöm a válaszokat,bele fogom sűríteni mindenképp.
2013. ápr. 29. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!