Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szeretnék parkourozni (nagyon...

Szeretnék parkourozni (nagyon szeretek ugrálni, mászni fel magas helyekre stb. ), fre runozni, csak nem tudom, hogy a testsúlyom ideális-e hozzá. Tudom hogy nem sok, csak hogy a free runhoz sok-e? 65 kg vagyok, 14/F

Figyelt kérdés
Szeretem ezt a sportot, csak annyi mindent csinálok és nincs időm rá lehet, és nem tudom mit hagyjak abba. Előre kösz.
2009. szept. 28. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Hat, egy valamit biztos ne hagyj abba - a helyesiras tanulasat.
2009. szept. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
A fogalmazàsgàtlo szedését!
2009. szept. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hogyha nem tudsz normális választ adni miért adsz hülyeséget?Pf...egyesek csak ezért járnak az oldalra.

Azt mondjuk hogy szeretnék helyett seretnéket írtam azt szerinted írásban is ugy írom??...gépen gyorsan akartam írni mert siettem és félre írtam...na mindegy

2009. szept. 29. 17:20
 4/7 anonim válasza:
Szia! Szerintem le fogsz fogyni egy idő múlva... kezdj el rendszeresen edzeni pl futni vagy ilyenek na meg a sok csoki xD én napi 5 tábla csokit megeszek de nem hízok egy kilót sem 41... helyett 14 vagyok 51 kilóval 2 év parkourral a hátam mögött sok izommal xD és sok egóval. Kezdj bele. Hol laksz? :D
2009. okt. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Áh, kösz span:D

persze persze, most kezdem el, sportolni sportolok rendszeresen, meg kövér nem vagyok csak parkourhoz nem tudom..

felveszel msn-re?:D még lenne egy két kérdésem:P

balint7@freemail.hu

2009. okt. 1. 18:34
 6/7 anonim válasza:
Nem kell semmit sem abbahagyni csak egy napi 1-2 órát szánj rá gyakorloj nyáron egész nap kinn lehetsz és mehet élsebe jó a testsúly nyugi a testsúlyból nem lehet tudni mennyi az izom szal nem ezt kelett vna lerini én ismerek kis de kigyurt emebreket is!
2010. febr. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
sztem nem én is 14/f vok csak én 61 kiloggramm meg az lenyegtelen ha 1 szer szeretsz akkor me ne nagy baj nem lehet belole ja és nekem mar mennek a szaktok is ugy hogy mert is ne de én 171 cm vok
2010. ápr. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!