Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Van egy kispénzünk haverokkal...

Van egy kispénzünk haverokkal kaptunk ösztöndíjat meg most jön a ballagás van egy terület ahol ingyen tudnánk airsoftozni vagy paintballozni melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés
Persze azt is beleértve ;hogy felszerelést is kell vennünk és max 8-an lennénk.És ha airsoft akkor ha én veszek egy arc és fülvédőt meg felveszek egy vastagabb pulcsit akkor az elég vagy mindenképpen mellény? Meg egyik haverom csak fegyvert akar venni és vastag sálat akar tekerni az arcár meg egy védőszemüveget az elég?

2013. máj. 8. 00:53
 1/4 anonim válasza:
airsoftnál simán :) nem kell mellény!
2013. máj. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Alap: fegyver, szemuveg (+acélmaszk, ha szeretnél, nem sál),golyók

+bakancs

+egyenruha (nadrág, majd felso)

+tárak

+mellény

+adó-vevo

+másodlagos fegyver

Nem tudom mennyi pénzed van, de ilyen sorrendbe vásárold a cuccokat.

2013. máj. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Na jó én tudok szerezni egy rövid shotgunt 10k körül egy mp5-t 25k-ér.

A shotgunhoz:

-3 30-as shell

-auto. Töltő

-tisztító pálca

Az mp5-höz:

-2 tár

-tisztító pálca

-aku+töltő

-egy acélmaszk

Szerintetek megéri?

És utolsónak mondom hogy ruha az fölösleges mert nem fogok én itt rendezvényekre járni csak haverokkal.

2013. máj. 8. 20:51
 4/4 anonim válasza:

egy egész arcos maszk, pulcsi, meg egy vastag anyagból készült gatya ruházatnak ez bőven megteszi.

A lényeg hogy az arcotok jól védve legyen( [link]

2013. máj. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!