Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 14 éves lány vagyok 160cm...

Diuskaa9913 kérdése:

14 éves lány vagyok 160cm magas és 65 kg nem soká itt a ballagás és fogyni szeretnék legalább 6-10kg-ot mit tegyek? Minél hamarabb fogyni szeretnék. Tanácsokat szeretnék kapni:’ (:’ (

Figyelt kérdés
2013. jan. 25. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Kevesebb szénhidrátot egyél és végezz heti min 3-4 aerob edzést, pl kocogás, bicaj, ugrókötelezés, stb.
2013. jan. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerinted mit egyek.menyit és mikor?
2013. jan. 25. 18:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Napi 5-6 kisebb étkezés legyen. Sovány húsok, tojás, este sovány túró. Szénhidrátnak pedig zabpehely, barna rizs, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség. Kevés gyümölcs is mehet.

Amit érdemes kerülni:cukros, zsíros, fehér lisztes kaják.

Tehát minél kevesebb cukros üdítő, cukorka, csoki, chips, fehér kenyér, péksüti.

2013. jan. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! És így kb. Menyit fogyhatok menyi idő allatt??
2013. jan. 25. 18:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha jól állítod be az étrendet, akkor heti 0,5-1 kg fogyás lehet és ez az egészséges ütem is.
2013. jan. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:-)
2013. jan. 25. 18:57
 7/7 anonim válasza:
Én 160cm és 58kg vagyoltam és én is 14éves.. :) és a hasam nagyon lapos lett. Irt be a Yotube-ba hogy hasizom gyakorlatok. Én 1hét alatt 5kg fogytam de minden nap 1-2órát kocogtam és a hasizom gyakorlatokat csináltam meg. És mai napig nem eszek túl zsíros kajátat. Kerülni kell minden cukros dolgot. Tejet ihatsz reggel jó kb olyan 2d . De a rozskenyér egy vékony sonkaszelet és egy kis zöldségel meg tojással is meg lehet enni ami nem kövérít. :)
2014. júl. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!