Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mit tegyek? Hogyan érhetem...

Mit tegyek? Hogyan érhetem el, hogy hajlékony legyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék táncolni. Nagyon. De nem tudom hogyan kezdjek bele. 14 éves lány vagyok, vékony, hajlékony ha kell. Viszont ezt a hajlékonyságot nem tudom hogyan érhetném el. Segítsetek, mit tegyek! Köszönöm.
2013. máj. 11. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindennapos nyújtógyakorlatok, lehetőleg még fiatal korban elkezdve. Ennyi a hajlékonyság titka, viszont nagyon becsületesen be kell tartani.
2013. máj. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De mit nyújtsak és hogyan? Nem tudom hogyan kezdjek bele...
2013. máj. 12. 21:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Amilyen gyakorlatokat akarsz csinálni (mondjuk spárgát) akkor ahhoz nyújtsd ki a tested amennyire csak lehet, (spárgánál menj le amennyire csak tudsz) és maradj úgy, percekig. Ezt egy nap minimum 20 percig kéne csinálni, de ha az időd engedni, akkor akár akármeddig. És ne feledd: fájni fog, de ha nem fáj nem hatásos.
2013. máj. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!