Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mennyire jó ez az airsoft...

Mennyire jó ez az airsoft fegyver? Gyors segítséget!

Figyelt kérdés

Készülök venni egy shotit, másodlagosnak. Találtam is egy jó fegyvert, vagyis remélem jót. Szerintetek milyen?

AGM 003 Long Shotgun: [link]


[link]


Rosszat egyáltalán nem hallottam róla, de jót se igazán. Szerintetek?



2013. máj. 15. 20:41
 1/3 A kérdező kommentje:
2013. máj. 15. 21:02
 2/3 hun46y3 ***** válasza:

Figyel, ez a tipikus "Nem a legjobb, de tartogat meglepetéseket"

Tehát ez az egyik legolcsóbb Shotgun, de árához képest abszolút oké.

Ilyet használtam, csak a rövidített verzióját, csak egyszer leesett úgy a harmadik magasságából és sejthető, mi lett vele...

Összegezve: Ne várj tőle sokat, de akkor csalódni sem fogsz benne.

Elmegy kategória.

2013. máj. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értem, köszi. Egyébként van egy shotim. ASG M65 Long. Jó lenne, csak egy cqb-n mikor fordultam be sarkon... kettétört, a tus és a test találkozásánál. Pont így mint a videón. http://www.youtube.com/watch?v=haj9bQwkvJY


Mivel sima ragasztással nem sikerült a javítása, így feladtam és másik fegyvert keresek. De, ha sikerülne megjavítani, akkor más lenne a helyzet :) Nem kellene kidobni 15ezer forintot...


Csapattársam mondta, hogy hosszabb acélmerevítő + ragasztás és még pár évig bírni tudná. Én ezt nem tudom megcsinálni, a szerelő aki speciálisan fegyverek törésének kijavításával foglalkozik az nagyon messze van.

2013. máj. 16. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!