Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A kötél nélküli sziklamászásra...

A kötél nélküli sziklamászásra vágy oka, hogy csecsemőként nem esett át a zuhanástól való félelem megélésén?

Figyelt kérdés

Nem értem ezeket az embereket, kérlek titeket, segítsetek megérteni, mi visz valakit arra, hogy bármiféle védelem (tartókötél stb) nélkül sziklát másszanak, pláne rendszeresen, és pláne észveszejtő magasságúakat??

Jól látom, h pl ez a srác sziklát abszolut védelem nélkül, bármiféle tartókötél nélkül mászik??

http://www.youtube.com/watch?v=SR1jwwagtaQ


Na de miért?? Évek óta csinálja, elég egyetlen rossz mozdulat ,amiről nem tehet, és meghal, vagy örökre kerekes székbe kényszerül! Pl a cipőn egy apró hiba, vagy megsérül az ékeket tartalmazó övtáskája, és kiesnek az ékek, hogyan tovább??



2013. máj. 31. 14:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
wow már ilyen régen is rájárt bátyám a profilomra? jó tudni :D
2014. aug. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
basszus ez tényleg debil... képzeld az extrém sport nem azért extrém mert veszélyes, hanem mert különleges (extrém) teherbírás, képességek birtokában kell lenned az ûzéséhez... sokkal nagyobb valószínûséggel szenvedsz balesetet ha pl árufuvarozó vagy, mint mikor egy olyan sportot ûzöl amit imádsz, ismersz, és a teljes tested mentálisan és fizikálisan arra van felkészítve...
2014. aug. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Sperseus miről beszélsz?
2014. aug. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
valószínűleg a kutyatenyésztésről.
2014. aug. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ja így már értem. Azt hittem hogy a menyétfejű rigóbéka genetikai ágon örökölt transzverzális tulajdonságaira akartál célozni, de így már minden tiszta!
2014. aug. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!