Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Airsoft - Új vagy használt?

Airsoft - Új vagy használt?

Figyelt kérdés

Voltam meccseken, nagyon bejön a játék, megvan a kiszemelt, azonban 1 kérdésem még van. Új vagy használt?

Használttól tartok kicsit, mert lehet hogy 2-3 meccs után meghal, vagy ami tetszik az messze lenne nagyon.

Újakban jobban megbízom, de páran nem ajánlják, mert "nincs bejáratva, beállítva" .

Minden véleményt szívesen veszek :)



2013. jún. 2. 12:45
 1/5 hun46y3 ***** válasza:

[link]


[link]


Itt talán kaphatsz választ.

A használttól amúgy nem kell félni, nem feltétlenül rossz.

Ha használtat veszel, érdemes vétel előtt átnézni, ellenőrizni, hogy minden rendben van-e, ha nem tudod, mire figyelj, vigyél magaddal valakit, aki igen.

És akár új, akár használt, érdemes szervizbe vinni, ahol az általános ellenőrzést, zsírozást, stb-t elintézik neked.

2013. jún. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2013. jún. 2. 15:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát olyantól vehetsz használtat akit jól ismersz, vagy hírhedten megbízható. Szerintem ha használtat veszel meg kéne fogni, játszani vele egyet. Legalábbis felénk hagyjuk kipróbálni ha valaki eladja a fegyverét. Újjal is lehet baj és elég sok gondod lehet vele, mivel a kínai fegyverek kicsit olyanok mint a rulett, nem mindig jön be. Viszont ha egy használt 1-2 éve gond nélkül megy, akkor próbáld ki és ha tetszik vedd meg.
2013. jún. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell eldöntened...


"Ha tudsz ismerőstől vagy megbízható embertől használt fegyvert venni akkor azzal jobban jársz. Vagy ha van hozzáérő ismerős akkor ő esetleg tud segíteni a vásárlásban....

Én is újonnan vettem az első AEG-em, de ugyan annyit költöttem rá mint arra amit már használtan vettem. Persze most már mind a kettő ugyan olyan jól, tökéletesen működik, tehát anyagilag jobban jártam a használttal.

Persze használt és használt között is van különbség, mint új és új között is, de természetesen az újnál kisebb a rizikó!


(jah, és bolt bolt között is van különbség!!! )"


Ez egy előző válaszom egy hasonló kérdésre.

2013. jún. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2013. jún. 4. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!