Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Melyik harcművészet a legjobb...

Melyik harcművészet a legjobb utcai önvédelemre?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam aikidon,krav magán,stb...

2013. jún. 12. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

Amelyiket te legjobban tudod használni.

Én nekem a Japán Ju Jitsu jött be. A krav maga meg aikido amúgy is abból fejlődött ki...

2013. jún. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a testi épséged és életedet akarod menteni, akkor a 200m-es rövidtávfutás. Ha meg is akarod leckéztetni őket, akár a testi épséged rovására is, akkor box, thai box, krav maga, akármi, ha az edződ jól oktatja, te meg heti 3 edzéssel odateszed magad. De ne feledd, az utcán bárki ránthat kést, lehetnek többen, tereptárgyakat is használhatnak, netán ők is kemény fickók. Esetleg ezek kombinációja. Esetleg később meg is kereshetnek.
2013. jún. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
amelyiket legjobban el tudod sajátítani, amelyikhez legjobbak az érzékeid
2013. jún. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha az aikido,krav maga tetszenek,akkor a japan jujitsu is tetszeni fog.Szerintem is ezt valaszd,mivel jol oktatjak itthon.Megtanulsz utni/rugni is,komolyabb helyeken sokat zsakolnak,iskolaznak stb.,emellett megtanulod az izuleti fesziteseket,akasztasokat,dobasokat,kulonbozo fogasokat es meg fegyveres harcot is tanulsz.

Nagyon komplex harcmuveszet,de ha komolyan veszed,sokat gyakorolsz,akkor nagy eredmenyeket fogsz elerni es kitunoen meg tudod vedeni magad utcan,ha a szerencse is melled all :))

2013. jún. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!