Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogyan válasszak bmx vázat?

Hogyan válasszak bmx vázat?

Figyelt kérdés

Elsőként a váz méreteit nem tudom hogy milyenek kellene lenni.A felsőcsőhossz, a hátsóvilla hossz és a fejcső dőlésszög-ről irjatok már hogy milyen lenne jó nekem.

Néhány infó rólam:171 cm és 65 kg vok.

Aki ért hozzá az válaszoljon rá.


2009. okt. 10. 16:04
 1/5 anonim válasza:
mennyi penzed van? 20.000-er lehet venni OG-t vagy 35.000-er velvart street-et mindketto jo szinekbe van es szep az alakja, persze vannak dragabbak is ha sok penzed van:D
2009. okt. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pontosabban nem vázat hanem komplett bmx-et szeretnék venni. Arról szeretnék érdeklődni hogy a magassághoz hogy kapcsolódnak a méretek.Melyik váz kényelmesebb nekem.
2009. okt. 13. 07:16
 3/5 anonim válasza:
szerintem ez lényegtelen, en 175 cm vagyok es mali gravitym van, tokeletesen megfelel, nem hosszú es nem rovid, 1.5 eve bmxezem es amikor vettem nem neztem h milyen hosszu meg milyen magas meg stb hanem h hmennyi az ara, es nem csalodtam, olyat vegyel amelyik tetszik
2009. okt. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

lényegtelen ????? hülye vagy??????

21 es vázat vagy 20.5 est...

Ezen alul ne mert lenyomorodsz....

A kormányon van a lényeg még... Az Szélesség: 710 mm, kormánybefogó: 22,2 mm, emelés: 194 mm, 11-szer húzott Cr-Mo

Kb ennyi vagy nagyobb kormány

2009. dec. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Szerintem vegyél egy Wethepeople Arcade 2010-es vázat.

20 ezer forint,nekem ilyen van és nagyon megérte!

2010. aug. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!