Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogy vegyem rá haverom a...

Hogy vegyem rá haverom a mezítláb futásra? Elég ciki, hogy egyedül vagyok a városba, aki így fut. Mindenki azzal jön, h belelép vmibe, meg minden. De lúdtalpas vagyok én is, ő is, így még haszna is lenne a sporton kívül is.

Figyelt kérdés
Ha már lennénk ketten, akkor jobb lenne. De ő valamiért fél, h belelép vmibe. Hiába mondom, hogy én tavaly is csináltam, semmibe nem sikerült, ő fél. Hogy vegyem rá?
2013. jún. 15. 23:12
1 2
 11/12 Dogmatix91 ***** válasza:
Mezítláb mire érkezel? :S Én ugyan úgy futok cipőben, mint mezítláb. Mindkét módon kicsit talpélen kéne futni, nem odaba.szni a sarkat.
2013. jún. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Dogmatix91!

Cipőben futásnál az emberek 90%-a a sarkára érkezik és nem érzi, hogy ez rossz, mert a cipő tompít (de nem mindegyik eleget), mezítláb futásnál az első lépésnél megérzed, hogy nagyon nem jó a sarkadra érkezni és a talpad első, párnás részét kezded használni, így a boka izmai jobban részt vesznek a csillapításban.

2013. jún. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!