Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Görkorcsolya vásárlását...

Görkorcsolya vásárlását tervezem, de milyet vegyek? (A többi lennt)

Figyelt kérdés
Nem elsősorban a testedzés része, inkább a közlekedés miatt (és hogy 1 héten kb 4x el tudjam vinni vele a kutyámat futni :) ) Elsősorban az lenne fontos, hogy könnyen használható (minél jobban, könnyebben guruló) korcsolya legyen, lehetőleg ne legyen akkora mintha térdig gipszben lenne a lábam. :) Magyarul egy "gondolok egyet és elmegyek ide-oda" témára kéne, hogy ne az autót kelljen tankolnom... Kb 30 ezer Ft-ot gondoltam rászánni, ha nagyon nagyon muszáj esetleg akkor 40.. Márkákat nem ismerek, csak amiket futólag olvastam itt az oldalon mint pl a K2. A lábméretem kb 43,5. Légyszíves adjatok tanácsot, ötleteket az adott paraméterekkel! Plusz hogy hol tudnám megvenni! (Veszprém megyében belül, esetleg Győr, de máshonnan csak rendelni tudok) Válaszotokat előre is Köszi!

2013. jún. 23. 16:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!