Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek érdemes elkezdenem...

Szerintetek érdemes elkezdenem boxolni?

Figyelt kérdés
170 cm magas,58-60 kg-os szálkás 14 éves fiú vagyok.Gondolkodtam rajta hogy elkezdek boxolni,mert jelenleg nem űzök semmilyen sportot,és az sem árt,ha megtanulok jól ütni.Ezelőtt 7 évet judoztam.Szerintetek ezzel az alkattal,és némi küzdősportos múlttal milyen lenne nekem a box?

2013. jún. 23. 23:03
 1/4 anonim válasza:

Csak azt érdemes elkezdeni, amit elakarsz. Amúgyis ott van a súlycsoportos beosztás, tehát ha boxolni szeretnél, akkor boxolj :D

Hol laksz? Mert tudok ajánlani nálunk egy jó edzőt

2013. jún. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Budapesten a 14. kerületben.
2013. jún. 23. 23:28
 3/4 anonim ***** válasza:

A box nagyon jó sport (a küzdősportok között is) és általában színvonalas az oktatás, Pesten is sok jó iskola van (mármint edzés).


De Pesten van Savate, illetve jól oktatott harcművészetek (WingChun, Jujutsu, Wudang) na most aki olyan szerencsés, hogy a fővárosban lakik amennyiben van lehetősége választani az edzések között, érdemes elgondolkodnia azon is hogy az ökölvívás mellett/helyett harcművészetet tanul.

2013. jún. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat.Tudnátok mondani jó box clubbokat?
2013. jún. 24. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!