Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen Íjat javasoltok?

Milyen Íjat javasoltok?

Figyelt kérdés
13 éves, normál testalkatú, fiú vagyok.6 éve íjászkodok először 20# , később 28# íjat használtam. Most gondolkozom venni egy erősebbet mert a régi már túl gyenge. 50#-os íjat szeretnék venni. Szerintetek?

2013. júl. 2. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:

13 évesen képtelen lennél akár minimálisan is megmozdítani az ideget egy ötven fontos íjon. Én 17 éves vagyok és egy 50 fontos Hoyt Gamemaster 2 büszke tulajdonosa, és az osztálytársaim nagy része (köztük egy edzett alkatú atléta srác) sem képesek megfeszítve tartani az íjat egy-két másodpercnél tovább. Menj el egy szaküzletbe és próbálj ki egy 35 fontos íjat, lőj vele pár tucatot, ha úgy érzed hogy megy, és hozzá tudsz fejlődni rövid időn belül, akkor válaszd azt.

Sajnálom, ha elvettem a kedved, de ez az igazság. Remélem, segíthettem.

2013. júl. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,nem vetted el a kedvem D
2013. júl. 15. 20:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Annak örülök :D Sok sikert! Ha van még kérdésed, nyugodtan írj privátot.
2013. júl. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!