Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 14 éves lány vagyok és szeretn...

Wiiv kérdése:

14 éves lány vagyok és szeretnék gördeszkázni, de nem tudom h mekkora kell. ha segít 41es lában van,166 cm vagyok 54kg. :D és nem ciki ha egy lány deszkázik? Köszi:vivi

Figyelt kérdés

2013. júl. 6. 14:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia egyáltalán nem gáz ,h szeretnél gördeszkázni csak előbb tanulj meg egyensúlyozni :) mert csúnya baleset születhet belőle és szerintem gördeszkában nincs különböző méreg van kicsi meg vagy nagy a formájuk viszont különböző nekem sima félkör deszkám van :) van aminek hegyes orra van és a hátulja meg megvan emelve az undorító szerintem :D remélem tudtam segíteni és vegyél felszerelést is kar térd és sisakot is :) 16/F
2013. júl. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi megfogadom a tanácsot :D
2013. júl. 7. 13:00
 3/10 A kérdező kommentje:
és márkát tudnátok mondani mer sokfélét találtam és nem tudom eldönteni h melyik lenne jó egy kezdőnek:/ köszi:DDD
2013. júl. 7. 13:11
 4/10 Professzor :D válasza:
hol laksz? :O egyszer sem lattam gordeszas lanyt es egyaltalannem ciki sot en meghalnek egyért *_* amugy en no fear -el kezdtem es azzal jol ment csak nem nez ki olyan jol a grip tape-je de jol birja nem torik el nalam kibirta ugy masfel evig ;) csak mist ens nezelodok egy ujert amugy szerintem a legeslegjobb a baker de az nem kezdo sajna :D 13/F
2013. júl. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Össze fogod törni magad, egyébként Magyarországon, ha nem pesti vagy akkor nincs deszkás infrastruktúra, se emberek.

Ami park van az a rollereseknek jó, sok park kicsi a bmxeseknek is.

Én inkább bmxezni kezdenék el, mint deszkázni.

2013. júl. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
7.75-ös lapot keress
2013. júl. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek és ingen pesti vagyok és nem egy pályát láttam már
2013. júl. 15. 18:51
 8/10 anonim ***** válasza:
melyik kerület?
2013. júl. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
13:D
2013. júl. 16. 19:05
 10/10 Vinkó Márton ***** válasza:
Nem gáz, sőt nekem bejönnek a deszkás csajok
2021. márc. 31. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!