Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 14 éves lány vagyok, nagyon...

14 éves lány vagyok, nagyon ciki ha parkourozok, vagy ciki egyáltalán?

Figyelt kérdés
2009. febr. 6. 23:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

nem,dehogy ciki :]

én is lány létemre sok féle extreme sportot űzök:]

akkor jó,ha van kivel.bár sztem a parkour talán inkább fiús,mert oda több erő kell :] nah de csak akkor,ha falakat akarsz átugrálni stb xD

2009. febr. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sztem egyáltalán nem ciki, sőt... :) Nekem kifejezetten tetszik a parkourözés... :)
2009. febr. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
én eddig azt se tudtam mit jelent, de most hála neked megnéztem...dehogy ciki klassz h.ilyen egyedi dolgot művelsz.
2009. febr. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
100%

Ez nagyon jó sport!!!

Engem lenyűgöz!!!

Akit ez zavarna benned azt zavard el!!!!:D

2009. febr. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
100%

Nem ciki. És nem csak fiús. Sok lány is csinálja; bár tény, hogy fiúból több van.

De érdemes legalább párban gyakorolni; és az sem baj, ha egy tapasztaltabb is segít.

Ugyanis nem ritka a sérülés. Jópáran haltak már meg, mert magukban csinálták, és mikor leestek valahonnan, nem talált rájuk senki időben. Meg amúgy is hipp-hopp összeszed az ember egy kéz/lábtörést. De akár gerinctörés, koponyatörés is lehet belőle.

Egyik haverom 6 hónapig feküdt kórházban. Ebből majd 1 hónap az intenzíven. Most már tud járni is...

Szóval sok sikert! ;)

(Egy parkour-os.)

2009. febr. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Most néztem utána, hogy mi is az a parkour, és már 1 órája azt nézem. Lenyűgöző, mintha a parkourosok számára a gravitáció nem létezne! Szerintem nem ciki, sőt dícsérendő, hogy lányként be mered vállani. :) De azért a tényleg kell vigyázi, mert gondolom (sőt biztos), hogy nem mindig sikerülnek a "trükkök", és abból bizony nagyobb baj is lehet! Szerintem is jobb, ha többen mentek egyszerre. Szóval vigyázz magadra, és sok sikert! :)
2009. febr. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

nagyon köszi a válaszokat!:D

ja és tényleg ott szokott lenni 1 fiú,aki tapasztaltabb mikor gyakorlunk(mikor ezt az egészet elkezdtem,azon az 1 napon 5x estem el:S)

2009. febr. 7. 20:21
 8/19 anonim válasza:
100%

Egyáltalán nem ciki és szerintem nagyon jó dolog hogy ilyen extrém dolgot csinálsz...=D Én is parkourozok és tök jó látni amikor 1 lány is parkourozik====D

14/F

Sok sikert a továbbiakban=D

2009. febr. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

köszi:)

nekedis:D

2009. febr. 8. 12:46
 10/19 anonim válasza:
100%

Szerintem kifejezetten jó az hogyha egy lány pk-zik :D

Eddig csak fiúkat láttam meg a barátaim is csinálták!De ők is fiúk voltak.:D

2009. febr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!