Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mennyibe kerül egy airsoft...

Mennyibe kerül egy airsoft fegyver, felszerelés és páyla bérlése?

Figyelt kérdés
pl: Tápiószelén mennyibe kerül a bérlés...

2013. júl. 21. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én most fogok venni egy g36ot használtan, 2 m4 tárat, táradaptert, szemüveget, és már 50 nél tartok.. de még kell majd mellény, rendes ruha másodlagos fegyó, sisak, arcmaszk stb tehát 100k alatt nem nagyon jön ki a felszerelésem.. a bérlést meg nem tom, előbb a felszerelésre koncentrálok
2013. júl. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 hun46y3 ***** válasza:

Nem teljesen értem a kérdésed.

Mindent bérelnél? Mert akkor helytől függően kb 5ezer.

itt legalábbis: [link]

Amúgy egy teljes felszerelés tényleg 100k körül mozog, de fegyver+szemüveg kombóval már tudsz játszani. Meg még egy arcmaszk is fontos, de nem kötelező. Ezt a pakkot 30-50k körül meg tudod oldani ha szerencséd van.

Minden más ez után jön, plusz tárak, gyakorló, mellény, másodfegyver, kiegészítők.

2013. júl. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem 3 fegyver + felszerelés ( BDU, szemüvegek, maszkok, térdvédők, kiegészítők stb stb.) kijött úgy 80-ból.

JG G36K, ASG Shotgun, DE M81 (USP). Jó vásár volt :)


A bérlés pályánként és csapatonként változó, de egy átlagos meccs olyan 20k-40k 4-6 főre egy napra, de ott lőszert, felszerelést és fegyvert biztosítanak mindenkit azért az árért. (szerintem k**vára nem éri meg)

2013. júl. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

JG G36C, Gyakorló ruha bakanccsal, védőfelszerelés kb

30000 + 15000 + 5000 + 5000-10000 aprólék mint pl bb meg fegyverszíj stb. A pálya bérlése meg olyan dolog hogy ha adsz 10000-et a portásnak hogy ma itt leszünk akkor az is járható, de lehet hogy hivatalosan se lenne többe 20-40 ezernél.

A vaterán érdemes szétnézni.

2013. júl. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!