Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Airsoft! Milyen fegyvert vegyek?

Airsoft! Milyen fegyvert vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Eljött az az idő, amikor elszántam magam, hogy veszek egy airsoft fegyvert.Én úgy gondolom, hogy a sniper a nekem való (bármennyire is mondják, hogy az nem való kezdőknek).

Előre leszögezem, hogy nem akarok éles játékokban részt venni, csak esetleg üvegeket lőni vagy a folyóhoz lemenni a vízbe lövöldözni.

Nagyjából utána néztem a témának, de mégsem mertem egyedül döntést hozni.

Azt is olvastam, hogy három megbízható magyar airsoft bolt van(és elég sokan egyet is értettek a kommentel):

Airsofcentrum

Airsoftdepo

Airsoftone


Az Airsoftgun-ról azt írták sokan, hogy túl sokért adják az amúgy nem igazán értékes fegyvereket.(Igen máshogy nem tudtam leírni. :D)


Nos ki is néztem egy szép darabot:

[link]


Ha igaz a 470fps azt hiszem ilyen áron ez lenne a jó választás,mert 40-50ezernél nem nagyon akarok többet adni érte.

Azt már vágom, hogy minél több az FPS, annál jobb a fegyver. (Javítsatok ki ha nem így van.)

A tartozékok nem számítanak,azokra majd később fordítok figyelmet.


Nos szerintetek a fent említett fegyvernél van jobb választás?(Ismétlem 40-50k-ig ,de inkább 40)


Írjátok le véleményeteket.Válaszokat előre is köszönöm.



2013. júl. 25. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Üdv!

Először is kijavítanálak: Nem csak a magas fps számít. Sokkal lényegesebb, hogy a fegyver jól legyen tömítve, mert pl hiába tud 600 fps-t ha egyszerűen az "ekkora erőre sűrített" különböző helyeken elszelel. (jóóó parasztos megfogalmazás :D ) De még a hop-up is rendkívül sokat tud hozzáadni illetve elvenni a lőtávhoz, pontossághoz. ÉS akkor még nem volt szó a többi lényegesebb elem tulajdonságairól, pl belső cső hossza, átmérője....

A fent linkelt fegyverhez még nem volt szerencsém, de jó és valamivel olcsóbb alternatívát tudok ajánlani: [link]

Dragunov-ot már volt lehetőségem kipróbálni, a csapatban többeknek is van. Rém egyszerű szerkezet, könnyű javítani/tuningolni, piszok erősre/pontosra meg lehet építeni. Kerti lövöldözésre meg gyári állapotban is tökéletes :)

2013. júl. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Nos akkor inkább lehet, hogy az általad leírtat választom, hiszen látom elég nagy tapasztalatod van ezen a téren.

És ha tényleg van a barátaidnak is egy-kettő, és nincs velük semmi gond, akkor valóban meggyőztél.


Hálám üldözni fog, csak el ne kapjon. :D

2013. júl. 26. 18:36
 3/9 A kérdező kommentje:
Meg most nézem, az a helyzet hogy szebb is.
2013. júl. 26. 18:38
 4/9 anonim ***** válasza:
2013. júl. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem veszek használt cuccot (bármennyire is írják, hogy csak 1-2 kör erejéig használták),pláne nem 50.000-ért gépfegyvert.
2013. júl. 26. 20:50
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de beléd kötök. Minek drága fegyver, ha csak célokra akarsz lőni? :)


Egyébként a Well Mb-01-ese nagyon jó! Csak az 40 ezer ( az Olive színű)

2013. júl. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én pedig látatlanban megvédem a kérdezőt :) Ugyanis kezdetben mindenki csak lövöldözni akar, aztán előbb-utóbb beszippantja ez a "betegség" :) Ebben az esetben, tehát ha komolyan elkezdené űzni a sportot és a fegyvere is megvan még, akkor nem kell bajlódni komolyabb villámló bot beszerzésével :)
2013. júl. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Nundyka94 válasza:
Nekem lenne 1 eladó mb-05.ös sniperem airsoft 500fps felett van az ereje(ksi tuning) távcső a legprifobb rá
2013. aug. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
érdekes az a 470 fps mert más oldalon ugyan arra a fegyóra (mb01) 420 fps-t írnak szóval nemtudom melyik lehet az igaz
2013. nov. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!