Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ak-47 beta fegyvert tuningolná...

MarkoG kérdése:

Ak-47 beta fegyvert tuningolnám, Lehet belé erősebb motort tenni? Megéri?

Figyelt kérdés

amit tennék bele:

-M120as rugó

-csapágy meg amia rugóhoz kell kiegészítésként

-erősebb motor



2013. máj. 29. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy mekkora gyári rugú van benne meg hogy a motorja mit képes. De ha egy 90 es rugó van enne gyárilag, azt tudtommal max 110 es rugót bír el a gyári motorja. A 120 ast is elfogja ám vinni, de erőlködni fog, és hamar leszívja az aksit.

Viszont ha erősebb motort akarsz akkor valószínű hogy az aksit is le kell cserélned vagy legyen egy tartalék mert többet fog fogyasztani.

Ha gyárilag nagy teljesítményű az aksid, tehát nagy az mAh akkor nincs baj, de erre így most látatlanba nem tudok bővebb választ adni.

Régen tuningoltam fegyvereket de már vagy 2-3 éve nem foglalkozom airsofttal játékok közelében sem jártam így sokat felejtettem már sajnos :S

2013. máj. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az akksim magasabb teljesítményű mint a gyári, vettem bele azt már régebben
2013. máj. 29. 13:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet bele tenni, növeli a kadenciát... hú basszus mi az magyarul? Percenkénti kilőtt golyók számát, ha sorozatot lősz, valamint ha egyenként lősz, akkor nem ilyen hangot fog kiadni: zzztf, hanem tf :D
2013. máj. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja lehet, szerintem tegyél bele egy V16 biturbos motort.
2013. máj. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
V16 biturbo? az most milyen? nem autókba van olyan?
2013. máj. 29. 22:21
 6/6 anonim ***** válasza:

Mit szeretnél elérni a tuninggal? Kevés az fps? Lassú a fegyver? Vagy csak megbízhatóbbat akarsz kihozni belőle? Esetleg DMR? Vagy mi?

Ezek tudatában már könnyebb ajánlani is valamit, de igazából látni kellene a GB-ot hogy mit érdemes cserélni és mit nem...


Nem muszáj pl motort cserélni, ha a gyári megfelelő. Ha nagyon erős rugót raksz bele akkor alapból a fogaskerekeket is cserélni érdemes nagy nyomatékúra, így nem terheled a motort annyira, de lassabb lesz valamivel. Ha zavar ez a lassúság akkor képbe jöhet a nagyobb feszültségű aksi...


Nem tudom mekkora a csőhosszod, de ahhoz megfelelő vágott henger kell. Egy jól tömítő hengerfej, "o" gyűrűs nózi, egy jó dugattyú fej, és a hopup kamrát át kell nézni. Ha ezeket jól megcsinálod akkor már +fps-t nyersz, egy átlagos kínai fegyvernél akár 50-60 fps-t is!!!


Ha azt akarod hogy ne menjen hamar tönkre akkor ha műanyag csapágyak vannak akkor az csere, a rossz minőségűek a fogaskerekek akkor az is csere, lehetőleg helikális fogazatúra. A dugattyút is érdemes fém fogazatúra cserélni, illetve kell egy fém , esetleg csapágyazott rugóvezető is. Ha Szar minőségű a tapet plate, akkor azt is cserélni, esetleg polikarbonátra. Illetve a rugókat érdemes kicserélni. !!!nem a dugattyú rugót, az legyen az utolsó!!! és elmaradhatatlanúl kell egy jó hézagolás és zsírozás!!!!


Én kezdetben ezt a két utóbbi bekezdést csinálnám meg, de ha még nem szereltél ilyet akkor inkább bízd egy hozzáértőre!!!

2013. máj. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!