Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Abbahagyjam kedvenc sportomat,...

Abbahagyjam kedvenc sportomat, a BMXet? Elég pénzes sport, Szüleim egyátalán nem támogatnak benne már szerintem egy középhaladó szinten simán elférek egyre jobban megy meg minden De nagy probléma az alkatrészek megvétele szóval így nem az igazi mégse

Figyelt kérdés
Keressek Másik sportot ami jobban belefér a keretbe de kevésébé tudnám élvezni,vagy probáljak meg ezért valamit(mit??) tenni

2013. júl. 26. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:

És mi az a középhaladó szint? Mert akik versenyezni szoktak amatőr kategóriában vagy juniorban azok középhaladók.

Én WTP-t vettem 60 ezerért és aerial trükköket nyomok streetezek peg nélkül és kb még le sem húztam semmit, szóval szerintem nézz ki te is testbikeon egy újszerű kedvező árú WTP-t.

Ha mondjuk most van egy Mongoose-od akkor azt eladod és már nem kell olyan sokat gyűjteni mellé.

2013. júl. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
wtp-m van csak mindig elromlik valami valami komolyabb kéne
2013. júl. 26. 19:06
 3/6 anonim ***** válasza:
és azt hogy csinálod? milyen wtp-d van?
2013. júl. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
wtp trust..elég csavarodékony
2013. júl. 26. 20:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát pedig a trust egy elég erős váz, meg duplafalú felnieji meg ipari csapágyi vannak. Valamit nagyon rosszul csinálhatsz vagy már régi nagyon az a trust.
2013. júl. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Elég pénzes sport a bmx, és sajnos kezd egyre unalmasabb lenni. Nem szívesen mondom ezt, mivel én is csináltam régebben, de túl sokan vannak ebben a sportban. Nem olyan rég (4 hónapja) elkezdtem longboardozni. Ha kedveled a sebességet, esetleg a deszkázást (bár ez közel sem olyan mint a sima trükkdeszkázás) akkor nagyon tetszene. Egy haverom 3 hónapja állt át a longboardra ugyancsak bmx-ről, és nagyon élvezi. Facebookon van egy csoport: Hilldancers hungarian longboarding. Csatlakozz, gyere el egy találkozóra (van minden héten valami) és próbálj ki pár deszkát. :)
2013. júl. 27. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!