Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 1 honapja boxolok, heti 2...

1 honapja boxolok, heti 2 edzes, es az edzom 3 het mulva akar mecsre kuldeni, en nem nagyon szeretnek menni, inkabb hobbi szinten uznem a sportot?!

Figyelt kérdés
Amugy ez az 1 honap alatt elertem egy kemenyecske szintig. Peldaul boxolok az egyik sraccal aki 3 honapja boxol hat velem egy szinten van tutasba. De en akkor sem akarnek menni mecsre nem birnam a megalazast ha kikapok. Szerintetek normalis 2 honap utan mecsre menni?

2013. júl. 31. 16:52
 1/8 anonim válasza:
Hát, szerintem annyi az egész, hogy oda mész hozzá és elmondod neki ugyan ezt, hogy csak hobbi szinten akarod űzni a sportot... Vagy kiiratkozol ha nem érti meg.
2013. júl. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hat igen egy kicsit onfeju azert az oreg :))

Ezt a boxolast nem latom en jovonek,hobbi szinten uznem jo par evet,vagy egesz eletembe,mert azert szeretem a sportot,de ha versenyeken is reszt vennek,nem turnem a veresegeket.

2013. júl. 31. 17:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is mentem 3-4 hónap után meccsre, kérdezd meg az edződ, hogy ez pontosan milyen. Amire én mentem direkt kezdőknek volt, az egyik ellenfelem úgy 1 éve kezdte a másiknak pár éve volt benne, kikaptam, de a következő versenyemen már nem izgultam annyira mert tudtam milyen (bár így is eléggé izgultam xD) és már nyerni is tudtam valamivel tapasztaltabbak ellen. Nem is szeretnék versenyt kihagyni már, nagy élmény ám ismeretlenek ellen harcolni :D meg az egész, teljesen más mint edzésen, gondold át azért, bár 1 hónap 2 edzéssel tényleg nagyon kevés.
2013. júl. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hat igen,keves biza,megfordult a fejemben heti 3 edzes,de egy masik varosba boxolok,es tehat egy nap olyan 700f csak az ut,oda-vissza.Es ezert nem engedek meg magamnak annyi edzest egy heten.Amugy en is megertenem ha legalabb 4-5 honapja boxolnak,de 1-2 honap,az edeskeves...
2013. júl. 31. 17:13
 5/8 anonim ***** válasza:

versenyre felkészülésnél legalább heti 5x kellene menned.

még akkor is ha kezdőknek rendezett a verseny.

1 hónap után meg nevetséges egy ilyen lépés az edzőtől.

2013. júl. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha 1-2 hónapja jársz és heti 2 edzés van akkor még az elsö menetet sem fogod kibírni mert nem bírja a szíved/tüdöd vagy szétszed egy ojan aki már 1 éve csinálja és nagy a tapasztalata a ringben.

És az edzödtöl nagy felelötlenség, hogy ennyi idö után vinni akar versenyre, hogy elverjenek, ezt nem azért mondom mert alábecsüllek hanem azért mert ha lennél ojan jó 1 hónap után nem tennéd fel ezt a kérdést itt. Összegezve szerintem az egéss boxtól elmenne a kedved, hogyha jól kikapnál.

2013. júl. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

birni birom,nem tellik ugy el het hogy ne kardiozzak,ne fussak egyik falubol a masikba.Fociztam is sokat,birni birom csak lehet nem olyan jo meg a tehnikam.De azert tudd meg hogy egy honap alatt nagyon sokat tanultam.Van egy par elonyom is 183cm magas vagyok 77 kilo,jo az alkatom,test zsirszazaleka olyan 11%

De eddig amennyit tanultam 1 honap alatt,elkepzelem mi lesz 1 ev box utan.Amugy mostanaba sok boxmecset is nezek probalom leutanozni a profikat,es tudjatok meg hogy sikerul is egy jo par stika.

2013. júl. 31. 22:10
 8/8 MrHard ***** válasza:

Kevés vagy Te még oda hidd el! Elég nagy az önbizalmad, de hamar le fogja törni egy olyan, aki csak egy-két hónappal jár régebb óta, mint Te és akkor rájössz, hogy még milyen keveset tudsz! Ha ennyire biztos vagy magadban, akkor miért kérdezed, hogy elmenj-e vagy ne?????? Menj és majd megtudod, hogy mennyit kell még fejlődnöd, hogy egyáltalán partiba legyél valakivel.... Az meg, hogy futsz, egyáltalán nem azt jelenti, hogy bírni is fogod a meneteket, ugyanis teljesen más mozgásforma és a stressz is sok energiát felemészt + ott az ellenfél, aki elől el kell mozognod stb.... Sztem az első menet végénél már a seggeden vennéd a levegőt!

Elég nagy arc vagy, úgyhogy menj és próbáld ki magad! :P

2013. aug. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!