Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek ha Kimi Raikkönen...

Szerintetek ha Kimi Raikkönen át megy a Redbullhoz jövőre akkor világbajnok lehet könnyen és megtöri Vettelt?

Figyelt kérdés
én a redbullt nem szeretem de inkább vettel miatt nem szeretem, de Kimit igen, és ha át megy RBR-hez akkor remélem legyőzi ezt a kis majmot, de sztem ha Alonso menne át a RBR-hez akkor ő is legyőzné, de én Ferraris vagyok és jó lenne ha a két kedvenc Kimi és Alonso piros autóban ülne.

2013. aug. 2. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem Vettel de neki valahogy mindig összejön,ha lelehetne győzni akkor Webber eddig mért nem tudta megtenni? Ez elég érdekes kérdés...

Viszont Kiminek nagyobb esélye lenne egy Red Bullal a vb-re.

2013. aug. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

"akkor Webber eddig mért nem tudta megtenni? "

valakitől kérdeztem egyszer nézel F'et azt mondta hogy nem mert mostmár megjátszott, hát lehet hogy ezért nyer, vagyis lehet hogy csak egy kis csalással nyernek.

2013. aug. 2. 13:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért is majom Vettel? Mert útban van a 4.címe felé? Arról is Ő tehet hogy a Ferrari már évek óta nem tud egy gyors autót épiteni? Ha Kimi át is menne az RB-be akkor sem hinném hogy simán verni fogja a németet.Az az autó Vettelre van szabva.Bár szerintem senki se megy sehova.Mindenki marad a helyén. Alonso a Ferrariban,Raikkönen a Lotusban az RB-hez meg Ricciardo megy.Ennyi.
2013. aug. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Miért is majom Vettel?

- Mert én annak tartom!

2013. aug. 2. 18:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, igen ezért is írtam hogy ez a kérdés érdekes :) szóval nem biztos hogy Räikönennek olyan jó dolga lenne a Red Bullnál.
2013. aug. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én sem értem hogy mért majom Vettel, csak mert a legjobbtól tanult, és az a célja hogy olyan sikeres legyen mint a tanítója (Schumacher)?? arról meg nem ő tehet hogy a többi csapat túl balf*** ahhoz hogy összerakjanak egy jó versenyautót, régebben Schumacher is ilyen sikeres volt, akkor mos ő is majom??
2013. aug. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én vagyok az megint

és mi az hogy meg van játszva, öcsém ekkora hülyeséget, ez nem koci vagy pankráció, ez a forma1, elvagy kicsit tévedve

2013. aug. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*foci
2013. aug. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

ÖCSÉM nem tudsz olvasni?! ezt mondta valaki, hogy meg van játszva, én meg érdeklődtem hogy tényleg meg van játszva?!

és Vettel nekem akkor is egy majom, neked lehet hogy pont Hamilton, vagy Alonso vagy akár melyik másik majom.

2013. aug. 3. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!