Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ugrottatok ki már ejtőernyővel...

Ugrottatok ki már ejtőernyővel vagy tandemugrással? Milyen érzés?

Figyelt kérdés
2013. aug. 5. 10:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocs, csak most látom a kérdést. Én ugrottam tandemugrással 16 évesen. Nagyon jó érzés, előtte izgultam nagyon, de feleslegesen. Volt néhány baki, de még úgy is nagyon jó volt. Legjobban magától az ugrástól, a gép elhagyásától féltem, mikor kilépek, de amikor ott fent voltam (3500 méter) minden olyan gyorsan történt, egy pillanat alatt kiestünk, forogtunk egyet-kettőt, de arra nem is emlékszek. Utána kb. 3/4 percet zuhantunk, süvített a szél a képembe, elég vicces fejem volt. Utána kinyílt az ernyő, azt hittem nagyot ránt, de nem volt rossz az sem, jól volt rámcsatolva, ezért nem igazán éreztem, csak hogy lelassultunk. Ott levettem a szemüveget, kicsatolt a 4 csatból 2-t a tandempilóta, így kényelmesebb volt. Mint a madár repültünk néhány percig, nagyon király volt. Leírhatatlan érzés. A földetérés is jó volt, ülve érkezel, így nem töröd ki a lábad, csúszol a földön ülve. Mindenképp megéri kipróbálni.
2013. aug. 20. 14:56
 2/3 anonim ***** válasza:
44%
És akkor ebben mi a kérdés?
2013. nov. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
53%
most magadnak válaszoltál? :D
2015. nov. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!