Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Tökön rúgás kibírása, úgyhogy...

Tökön rúgás kibírása, úgyhogy az ne is fájjon, milyen traininggel érhető ez el?

Figyelt kérdés
Most láttam a spektrumon egy ürgét aki egy izomagy rúgását is kibírta, úgyhogy nem is fájt neki semmi.. az ádámcsutkáján, meg semmilyen èrzèkeny pontján sem fáj semmije... elvileg ezt tanulta, kb öt èv alatt sajátította el, mi a neve ennek? valahol meg lehet tanulni itt magyarországon is? :D hülye kérdès, de felcsigázott^^
2013. aug. 6. 23:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Nagyon hardcore,láttam én is. :D

Kiváncsi vagyok én is.

2013. aug. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kár h a tvben nem árultàk el a titkot :'D háá valahogy majd megtanulju xd
2013. aug. 6. 23:32
 3/9 anonim ***** válasza:
én úgy tudom a heréjüket visszanyomják a "helyére" vagy nem tom. Úgy rémlik öt évesen mikor a kádban unatkoztam én is megcsináltam, most úgy nincs kedvem kipróbálni...
2013. aug. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sok sok sok ilyen lagyekrugast kell elviselned, mire vegul a tested hozzaszokik a fajdalomhoz, a tested ezen reszen, de ez a teste majdnem minden pontjara igaz....
2013. aug. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A leírásod alapján ez a kung-fu stílusok "páncéling" vagy "aranyharang" nevű gyakorlata. Sok év rendszeres gyakorlással, képzett mesterrel állítólag megtanulható.

Csak nem itt, Mo-on.

2013. aug. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2013. aug. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ez volt :DD köszi a válaszokat am :)
2013. aug. 10. 20:08
 8/9 anonim ***** válasza:

A herék felhúzhatók. Akkor nyilván nem zúzza össze őket egy rúgás.


A torok mint vitálpont pedig lezárható.


Erre való (többek között) az intimsúlyzós qigong edzés és az ezt használó testátalakító kungfu, tehát például ilyenek miatt érdekesek a belső stílusú kungfu stílusok.

2013. aug. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2013. aug. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!