Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek bunda volt az...

Szerintetek bunda volt az Anderson Silva vs Chris Weidman ufc meccs?

Figyelt kérdés
Szerintem Silva elszarakoldta az egész meccset utána valami beszélgetös show ba meg könnyes szemmel mondta hogy nem volt bunda. Meg azt mondja nem akar visszavágót ez miért van? Szerintem félkézzel lenyomná a Weidmant

2013. aug. 7. 15:52
 1/8 rostas martin ***** válasza:
silva a veget jarja es lattad mit csinald?
2013. aug. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja Silva elszarakodta az egész meccset, de azt mondják lesz visszavágó
2013. aug. 8. 21:56
 3/8 anonim ***** válasza:
nem volt bunda. bizony a lónak is négy lába van mégis megbotlik. én néztem silvának az előző meccseit, és vártam hogy mikor ütik ki, mert ezzel a stílussal hosszútávon semmire nem fog menni. Én személy szerint örülök (Silva az egyik kedvencem!) hogy így lett, mert ebből tanult, és mostmár nem fog lenézni senkit (remélem!). Szerintem nem szeretné elkapkodni a visszavágót, jól felszeretne készülni.
2013. aug. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazad van. Nekem is Silva az egyik kedvencem, de nem kellett volna ilyen hülyeséget csinálni.
2013. aug. 14. 17:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem egy ekkora harcos nem engedhetné ezt meg magának. nem baj, reméljük tanul belőle. várjuk vissza a ketrecbe! :D
2013. aug. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Tíííbor válasza:
Az UFC 168-as gáláján elvileg az ő visszavágójuk lessz a főmérkőzés..... ha weidman ott is nyer akkor felesleges kételkedni az ő tudásában és erejében....mondjuk Silva nekem is nagy kedvencem, de ez a TKO bizony az "arcoskodás" meg "figyelmetlenség"a következménye volt. sajnos :S
2013. szept. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na ja, várjuk a meccset!
2013. szept. 18. 17:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Annyi az egész, hogy Weidman keze elérte őt és Silva nem tudott már hátrébb hajolni és pont olyan ütés volt, hogy Silva "beladujon"... Én rohadt kevés esélyt látok arra, hogy veszítsen a visszavágón, de végül is most is kevés esélyt adtam, hogy veszítsen...
2013. okt. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!