Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretitek a bundáskenyeret?

Szeretitek a bundáskenyeret?

Figyelt kérdés
mert az volt itt bőőőven(modik: ez nem ételek, italok rovatba kell)

2013. márc. 30. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Ja, bár egy kicsit furcsa vagyok mert én tormával eszem...


de amúgy értem mire gondolsz. Csakhát nem tudunk mit csinálni...

2013. márc. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
pont lemaradtam, mit mondott a telefonba?
2013. márc. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szó szerint nem tudom idézni, de lényegében a következőket: ő úgy számolt a 8. menetig, hogy az orosznak max 1-2 menete van, ami az övé és az alapján boxolt, nem kockáztatott. Aztán amikor meghallotta, hogy 4-4-re -k*rvanagy idézőjel-(ezt nem mondta)"egyenlőre álltak", akkor meghúzta a végét, és úgy érezte, hogy jobb, ezért ment annyira a végén.

Meg azt, hogy felhívta a nevét elfelejtettem, de fontos boxszakértő magyar ember, és mondta, hogy neki kellett volna nyernie, és gratulált :)

Meg hogy mindenki fel van/volt háborodva és szerinte ez mutatja, hogy övé volt a győzelem joga, stb.

Meg mondta, hogy boldog, mert szerinte sikerrel járt, de persze csalódott is.

Válaszolt a rajongói SMS-re, miszerint a szemü(n)kben még mindig veretlen. Kicsit a fiáról, aki már várja a locsolkodást, köbö ennyi. :)

2013. márc. 30. 23:39
 4/4 anonim ***** válasza:
köszönöm!
2013. márc. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!