Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Sopronban valaki segítene...

Sopronban valaki segítene hátra szaltót és egyéb freerun trükköt tanulni?

Figyelt kérdés
megyek fel sopronba egy és fél hétre. ahol én lakok nem nagyon van olyan ember és hely ahol megtudnám tanulni

2013. aug. 13. 23:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy állsz az atlétika alapokkal, cigánykerék kézenállás bukfenc, na meg a nem annyira alapokkal előre szaltó, hátra szaltó, és mennyire is vagy edzett, mondjuk a szaltókhoz annyira nem kell sok izom, de azért nem mindegy, hogy mennyire merevek az izmaid és az ízületeid.

Hát annyi az egész hogy elugrasz fejed a gerinced irányába felhúzod a lábad és ráfogsz a sípcsontodra és amikor meglátod a talajt akkor kiengeded és már lent is vagy.

Sokan úgy tanulják, hogy átforgatják őket.


Ha nem mersz hátranézni akkor nyakra esel garantáltan és az még szivacson se kellemes, ha oldalra hátra nézel akkor meg kiforogsz, ha nem húzod fel a lábad akkor hasra esel, ha nem engeded ki időben akkor seggre ülsz.

Ennyi...

Persze mondani könnyű, én sem merem még teljesen talajra csak szekrényről szivacs és víz.

Javaslom neked is a vizet, strandon a mély vizekbe engednek ugrálni, vagy horgász stégről, vagy ha elkezdődik a suli akkor kérd meg a testnevelő tanárt, hogy használhasd a szekrényt meg a szivacsot, de előbb víz, ne ott kezdj el ugrálni.

Ja meg szerezz spanokat akik hasonlóan vevőek egy kis adrenalinra, és mindig melegíts be, mert nekem is szét van kicsit a térdem, mert nem melegítettem.


Amúgy ahol laksz keress fel egy atlétikával foglalkozó termet, vagy iskolát mert ott tudnak igazából segíteni.

2013. aug. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!