Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ollie-hoz kérnék segítséget....

Ollie-hoz kérnék segítséget. Ötletek?

Figyelt kérdés
Már nagyjából megy, a hátulja is rendesen felemelkedik, de az a gond, hogy van mikor a hátulja, van mikor az eleje elfordul, ferdén érkezik. Tehát nem olyan irányba, mint amilyenbe az ugráskor voltam. Mivel ez majd menet közben gondot jelenthet, ezért megpróbálnám javítani, de nem tudom hogy az ollie melyik részében van a gond, mai miatt ez előfordul. Rosszul húzom a lábam a deszkán, vagy a pattintás rossz? Vagy mással van a gond?

2013. aug. 15. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
GYAKOROLD
2013. aug. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az addig oké, már több hónapja szenvedek az ollie-val és örülök, hogy végre sikerül párszor beadni, de zavar hogy folyton elfordulok a deszkával. És hiába gyakorlom még 1000 alkalommal, ha akkor is ugyan azt csinálom mint most, akkor ugyan úgy el fogok fordulni. Épp ezért kérdeztem, hogy melyik részével lehet a gond, min kéne változtassak, hogy megszűnjön ez a probléma.
2013. aug. 18. 10:24
 3/3 anonim ***** válasza:
ez egyensúlyérzék kérdése szerintem. hajlítsd be a lábadat!!! az könnyen lehet, hogy ettől dülöngél a deszka
2013. szept. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!