Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Miből áll egy thai box edzés?

Miből áll egy thai box edzés?

Figyelt kérdés

2013. aug. 22. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:

1.Bemelegítés sok fekvötámasszal

2.Konbinációk gyakorlása és egy kis sparring

3.Guggolás, hasizomgyakorlatok

4.Levezetés

Tudom nem valami pontosan írtam le, de jobb ha lemész megnézni egy edzést.

2013. aug. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 aikiboxer ***** válasza:
#1 ti a bemelegítés közben sok fekvőtámaszt nyomtok? (Nálunk ez az erősítés része -- az edzés végén.)
2013. aug. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen nálunk úgy van, hogy csinálunk 25 fekvöt utána nyújtunk meg ilyenek aztán megint csinálunk 30 fekvöt aztán nyújtunk. És ez ismétlödik kb.5-ször. Meg amikor azzal végeztünk akkor még bemelegítünk többet. Az edzés végefelé amikor erösítünk akkor már nem edzünk kézre csak lábra meg hasra.

Bocs ha értelmetlenül írtam, nem tudtam jobban megfogalmazni.

2013. aug. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 aikiboxer ***** válasza:
150 fekvőt bemelegítésnek? Ez elég komoly... Van egyáltalán, aki meg tudja csinálni szabályosan?! Utána milyen kesztyűzni? (Sok értelmét nem látom kesztyűs edzés előtt lenyomni ennyi fekvőt... Nálunk bemelegítésnél max. 10-15 van ha lusták vagyunk és eldurran az edző bácsink agya -- de én ezt utálom.)
2013. aug. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Aikiboxer: Sokan megtudjuk csinálni aki pedig gyengébb kevesebbet csinál.

Kérdezö: Minek emelted ki a kérdést leírtam normálisan az elsö válaszban. Menj le edzésre ne itt szarakodj aztán megtudod milyen az edzés.

2013. aug. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!