Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Tudtok olyan küzdősportot...

Tudtok olyan küzdősportot Budapesten, csoportot, ami jó csajokkal is tele van?

Figyelt kérdés
2013. aug. 27. 02:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Alakformáló kickbox:D
2013. aug. 27. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Odamennek a kemény gyerekek, aztán leszakad a tüdejük, mert nem tudták, hogy ott mozogni is kell majd.
2013. aug. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát de én edzeni is akarok, de közben azért jó társasággal is ahol sok a csaj. Nem értem miért baj, miért kéne szégyellni hogy nem bu zi valaki.
2013. aug. 27. 14:03
 4/10 A kérdező kommentje:
És JÓ csajokra gondoltam.
2013. aug. 27. 14:04
 5/10 aikiboxer ***** válasza:
Az egyik helyen, ahová egy kicsit lejártam judózni (Nagy Pati klubja, www.nipponsport.hu), volt egy pár jó csaj, de az edzésre _tényleg_ edzeni járunk, nem csajozni...
2013. aug. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát ezaz, ha edzeni sok helyen lehet, akkor miért ilyen maszturbáló, tüdőkiköpő stílusú emberekkel menjek homóklubokba? :D Ha lehet egészséges, nemekben kiegyensúlyozott, normális környezetben is edzeni. :)
2013. aug. 29. 03:28
 7/10 anonim ***** válasza:

Mivel jóval kevesebb lány jár küzdősport/harcművészet edzésre így el kell szomorítsalak, nem fogsz edzésre flörtölgetni járni.


Persze meg lehet próbálni, de normális helyen gyorsan helyre fognak rakni.

2013. aug. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

kérdező: az ilyen homofób hozzászólásokból nem kérünk, köszi.


És tényleg edzeni kell eljárni a terembe, nem maszturbálni. Mi tényleg edzeni akarunk ott, nem pedig minden szavunkkal jelezni, hogy mennyire heteroszexuálisak és FÉRFIAK vagyunk, mert mi enélkül is jóban vagyunk magunkkal. Ha neked a fő motivációd ez, akkor kerüld el az edzőtermeket, mert az első ilyen mondatodra ki fognak vágni onnan - vagy ha mókásabb kedvűek, akkor az edző a kezedbead egy véletlenül túl nagy súlyt...

2013. szept. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Látom nem érted amit mondtam hogy edzeni bárhol lehet, ezért nem erőszakos, zuhanyzóban maszturbáló és rosszindulatú emberekkel akarok, hanem normálisakkal, olyan helyen ahol a férfiak a nőket szeretik és vannak is nők. :)
2013. szept. 1. 14:09
 10/10 A kérdező kommentje:
Lehet exsittes emberektől dúsított, rosszindulatú, vagánykodós környezetben is edzeni, akiknek kedvenc humorforrása a rosszindulatú szivatás meg a melegszexxel kapcsolatos poénok. Meg lehet normális emberekkel, egészséges férfi-nő arányban is edzeni életed következő néhány évében. Mindenki maga dönt a saját életéről. Én nem azt kérdeztem hogy ti melyiket tartjátok a saját életetekben helyesnek, hanem hogy tudtok-e olyan helyet, amilyet mondtam.
2013. szept. 1. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!