Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Debrecenben szeretnék krav...

Debrecenben szeretnék krav maga órákat venni. Csoportosat vagy egyénit érdemesebb? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
árban hogy mozognak ezek? esetleg valaki tud ajánlani speciel egy helyet vagy edzőt??gondolom azért olyan sok lehetőség nincs...

2013. aug. 29. 22:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Az ár az edzőtől függ. Pesten átlagosan 10 ezer Ft a havi edzés ára, az én edzőm a magán edzéseket 10 ezer forint/másfél óra áron tartja (de ha már 2-en mentek egy időben, akkor fejenként 5). Én a csoportos edzést jobban szeretem, mert van társaság, több emberen lehet kipróbálni a technikát, viszont ha magán edzésen vagy, akkor több idő jut rád. Szóval te tudod, hogy melyik a fontosabb :)

De amúgy egy edző van Debrecenbe, Rozsnyai Róbert, róla elég jókat írtak a tanítványok. A krav-maga.hu-n megtalálod :)

2013. aug. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!